Blacha na rąbek stojący - wytłaczana blacha na dach Ruukki Classic

2015-01-15 9:39
blacha na dach
Autor: Ruukki Panele dachowe z blachy na rąbek stojący z wytłaczaną powierzchnią

Blacha dachowa tradycyjnie ma powięrzchnię gładką. Panele dachowe Ruukki mogą mieć również powierzchnię wytłaczaną. Wytłaczaną blachę dachową na rąbek stojący wyróżnia nie tylko wygląd, ale także lepsze właściwości.

Blacha dachowa na rąbek stojący Ruukki Classic produkowana jest z najwyższej jakości stali powlekanej, a jej montaż jest prosty i pewny, dzięki technologii łączenia arkuszy na zatrzask. Krawędź startowa paneli dachowych jest specjalnie fabrycznie wygięta, zapewniając szczelne i trwałe połączenie z systemowym pasem nadrynnowym. Z kolei wytłoczenia zwiększają sztywność arkuszy blachy na rąbek. Daje to możliwość montażu na dachu dłuższych (nawet do 10 m) paneli dachowych. W tej wersji pokrycia dachowego zastosowano od spodu specjalną włókninę, która zwiększa izolację akustyczną całego dachu i pełni też funkcję powłoki antykondensacyjnej. 

Dane techniczne blachy dachowej Ruukki Classic
Szerokość efektywna: 475 mm
Szerokość całkowita: 505 mm
Minimalna długość: 800 mm 
Maksymalna długość: 10000 mm
Wysokość rąbka: 32 mm
Minimalny spadek dachu: 8º
Jednostka sprzedaży: m²
Powłoka: Pural mat
Kolory: szary i grafitowy 
Gwarancja techniczna obejmuje 50 lat, estetyczna 20 lat.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej