Środki chemiczne odpowiednio chronione. Bramy szybkobieżne Crawford

2012-05-15 10:31
Bramy szybkobieżne Crawford
Autor: Crawford Bramy szybkobieżne Crawford mają funkcję samonaprawy

Bramy szybkobieżne Crawford wyposażone w funkcję samonaprawy spełniają wszystkie wymagania zakładów wytwarzających chemikalia. Odpowiednia izolacja i nierozprzestrzenianie substancji niebezpiecznych to bardzo istotne kwestie w zakładach produkujących i magazynujących środki chemiczne.

Priorytetową kwestią w zakładach produkujących środki chemiczne, jest ich prawidłowe odseparowanie, w celu ochrony przed zanieczyszczeniem. Równie istotna jest izolacja chemikaliów przed mieszaniem z innym niebezpiecznymi substancjami wytwarzanymi w zakładzie chemicznym.

Przeczytaj również: Bramy przemysłowe do zastosowań specjalnych: pionowe bramy składane

.

Bramy szybkobieżne=właściwa izolacja

Bramy szybkobieżne Crawford wyposażone są w zintegrowane funkcje, dzięki którym produkt spełnia wymagania zakładów produkujących środki chemiczne. Jednym z ich zadań jest odpowiednia izolacja szkodliwych substancji. Warto zaznaczyć, że bramy wykonane są z materiałów odpornych na zderzenia i mają funkcję samonaprawy.

Środki chemiczne prawidłowo chronione

System monitorowania Crawford i wszystkie części składowe, umożliwiają zmianę organizacji czynności przeładunkowych. Dodatkowo, takie rozwiązanie zapewnia wysoki poziom ochrony chemikaliów. W miejscach, gdzie magazynowane są środki chemiczne, wiele prodkutów jest narażonych na zniszczenie, a niepożądana degradacja substancji znacznie obniża ich jakość. Bramy szybkobieżne zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by właściwości produktu zostały zachowane. Bramy Crawford to nie tylko odpowiednia izolacja, a także ochrona zdrowia pracowników oraz obniżenie ryzyka przestojów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej