Siłownik z klasą

2009-01-26 15:58
Siłownik z klasą
Autor: FAAC

Firma Faac wprowadza na rynek napęd do bram przesuwnych – siłownik elektromechaniczny C720, który cechuje nie tylko zastosowanie najnowszych rozwiązań i zabezpieczeń, ale także nowoczesny oryginalny wygląd.

Nowy 24-V siłownik elektromechaniczny C720 do bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze skrzydła do 400 kg, jest kompatybilny ze wszystkim typami używanych przez firmę FAAC listew. Wyposażony jest w magnetyczne wyłączniki krańcowe oraz posiada dźwignię pozwalającą na ręczne odblokowanie bramy, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Zastosowano w nim także przekładnię cykloidalną. To nowatorskie, stosowane do tej pory w motoryzacji rozwiązanie, zapewnia:

  • wysoką wydajność mechaniczną,
  • redukcję drgań i hałasu,
  • mniejsze rozmiary całego napędu.

Napęd ten nie tylko otwiera i zamyka ale także stanowi ozdobę. Ciekawy kształt i głęboka czerń obudowy podkreśli charakter każdej bramy. Do tego możemy wybrać nowy, stylowy pilot z oferty firmy FAAC. Cechuje go unikalny, ergonomiczny kształt. Dostępny jest w dwóch kolorach: białym i czarnym. Na czterech kanałach w łatwy sposób można zaprogramować obsługę różnych urządzeń: od automatu przy bramie po oświetlenie w ogrodzie.

Parametry techniczne siłownika C720 24V

Maks. siła ciągu [N] 320
Maks. masa bramy [kg] 400
Prędkość przesuwu (min./maks.) [m/min] 8/24
Rodzaj wyłączników krańcowych magnetyczne
Zakres temperatury pracy [°C] od –20 do +55
Masa siłownika [kg] 6
Wymiary (dł./szer./wys.) [mm] 300/180/280

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej