Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

2017-05-02 16:26
napęd do bram garażowych JIM.3 ESA TURBO
Autor: BENINCA Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

JIM.3 ESA TURBO to siłownik do bram garażowych - nowość firmy Beninca. Maksymalna prędkość napędu do bramy wynosi 15,5 m na minutę.

JIM.3 ESA TURBO to szybki i ekonomiczny siłownik do bram garażowych. Napęd ma wbudowny system ESA (patent Beninca, która jako pierwsza wprowadziła pojęcie energooszczędności i klasyfikacji energii w dziedzinie automatyki), co oznacza jest urządzeniem zaliczanym do klasy energetycznej A+. Jego pobór energii w stanie spoczynku wynosi 8 mA.
Siłownik do bram garażowych dostępny jest z prowadnicą na pasek kewlarowy lub łańcuch.
Urządzenie wyposażono w praktyczne funkcje, m.in.: zamknięcia bramy po przecięciu fotokomórek, możliwość pracy etapowej, czujnik amperometryczny wykrywający przeszkody, prowadnicę z mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi, oświetlenie LED. Siłownik wyposażony jest także w enkoder zapewniający maksymalnie bezpieczne i precyzyjne użytkowanie. Napęd pracuje cicho, opcjonalnie może być zasilany z baterii.

Prezentacja nowych produktów Grupy Beninca odbyła się 21 kwietnia 2017 r. w Hotelu Windsor w Serocku pod Warszawą w trakcie konferencji organizowanych dla partnerów handlowych firmy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej