Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

2017-05-02 16:26
napęd do bram garażowych JIM.3 ESA TURBO
Autor: BENINCA Siłownik do bramy JIM.3 ESA TURBO

JIM.3 ESA TURBO to siłownik do bram garażowych - nowość firmy Beninca. Maksymalna prędkość napędu do bramy wynosi 15,5 m na minutę.

JIM.3 ESA TURBO to szybki i ekonomiczny siłownik do bram garażowych. Napęd ma wbudowny system ESA (patent Beninca, która jako pierwsza wprowadziła pojęcie energooszczędności i klasyfikacji energii w dziedzinie automatyki), co oznacza jest urządzeniem zaliczanym do klasy energetycznej A+. Jego pobór energii w stanie spoczynku wynosi 8 mA.
Siłownik do bram garażowych dostępny jest z prowadnicą na pasek kewlarowy lub łańcuch.
Urządzenie wyposażono w praktyczne funkcje, m.in.: zamknięcia bramy po przecięciu fotokomórek, możliwość pracy etapowej, czujnik amperometryczny wykrywający przeszkody, prowadnicę z mechanicznymi wyłącznikami krańcowymi, oświetlenie LED. Siłownik wyposażony jest także w enkoder zapewniający maksymalnie bezpieczne i precyzyjne użytkowanie. Napęd pracuje cicho, opcjonalnie może być zasilany z baterii.

Prezentacja nowych produktów Grupy Beninca odbyła się 21 kwietnia 2017 r. w Hotelu Windsor w Serocku pod Warszawą w trakcie konferencji organizowanych dla partnerów handlowych firmy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej