PŁOTER. System do budowy ogrodzeń CRH Klinkier

2013-07-03 14:04
Płoter
Autor: CRH KLINKIER

PŁOTER to nowy system do budowy ogrodzeń CRH Klinkier. Jest to rozwiązanie, które nie tylko skróci czas wykonania ogrodzenia w stosunku do tradycyjnego, ale pozwoli także zaoszczędzić. To kompletne rozwiązanie na ogrodzenie z klinkieru.

PŁOTER. System do budowy ogrodzeń

Prefabrykowany system fundamentowy PŁOTER składa się dwóch rodzajów pustaków pełniących rolę szalunku traconego oraz zbrojonej belki nośnej. To alternatywa dla tradycyjnego fundamentu. Eliminuje potrzebę wykonania pełnych wykopów i szalunku oraz proces wiązania betonu. Daje możliwość precyzyjnej zabudowy w gruncie oraz wczesnego wykrycia i usunięcia ewentualnych błędów.

Klasyczny układ w postaci słupka i podmurówki pozwala na zastosowanie dowolnego rodzaju cegieł klinkierowych i ręcznie formowanych z oferty CRH Klinkier. Dzięki zbrojonej belce nośnej przy współudziale podparcia pośredniego możliwe jest wykonanie także murów pełnych do wysokości 150 cm.

System ogrodzeń PŁOTER ma wszystkie zalety ogrodzenia klinkierowego (różnorodność faktur i kolorów, trwałość, wytrzymałość, harmonia z innymi materiałami budowlanymi), a dodatkowo wykonuje się go znacznie szybciej a przy tym taniej.

Płoter. System do budowy ogrodzeń CRH Klinkier
Autor: CRH KLINKIER Przęsło z cegieł klinkierowych - przykłady rozwiązań i zapotrzebowanie materiałowe
Płoter. System do budowy ogrodzeń CRH Klinkier
Autor: CRH KLINKIER Przęsło z cegieł modułowych ARTE - przykłady rozwiązań i zapotrzebowanie materiałowe
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej