Ogrodzenie 2 w 1, elegancki płot z paneli imitujących drewno

2010-10-01 9:22
Ogrodzenie 2 w 1, czyli pełne i ażurowe
Autor: BETAFENCE

Nowy produkt Betafence Nylofor Nevada to przesłony wykonane z tworzywa sztucznego, które w łatwy sposób montuje się na panelach ogrodzeniowych. Dzięki tym przesłonom ogrodzenie może zmieniać się w zależności od upodobań właściciela w pełne lub ażurowe.

Do wyboru są przesłony imitujące drewno, a także przesłony w kolorze chłodnego antracytu, który podkreśla nowoczesną architekturę domu.

Pionowe listwy Nylofor Nevada są lekkie, a ich montaż odbywa się szybko, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. Przesłony można również pomalować. Listwami można zasłonić miejsce kompostownika czy śmietnik. Równie łatwo jak montowanie przesłon, wygląda ich demontaż. Wystarczy wyjąć listwy z paneli i mieć ogrodzenie ażurowe. Listwy są wykonane z odpornego i mocnego tworzywa sztucznego, które nie ulega uszkodzeniom podczas zakładania czy zdejmowania, a ich dodatkową zaletą jest łatwość utrzymania przesłon w czystości. O ile drewniany płot może porosnąć mchem czy powyginać się od wilgoci, o tyle listwy z tworzywa sztucznego Nylofor Nevada wystarczy spłukać wodą, aby spod kurzu wydobyć ich pierwotny kolor i połysk.

Wysokość panelu: 1030, 1230, 1530, 1730, 1930, 2030, 2430 [mm]

Nylofor Nevada pasuje do linii paneli Nylofor: Medium, 3D i 3D Pro. Przesłony pakowane są w kartony, razem z instrukcją montażu. Sprzedawane są tylko w kompletach. Jeden komplet dla 2,5 m panelu składa się z:

  • 50 przesłon pionowych,
  • 2, 3 lub 4 przesłon poziomych (w zależności od ilości przegięć panelu),
  • 50 klipsów mocujących.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej