Siłownik z wydłużonym korpusem

2007-06-25 12:16

Poruszanie skrzydła bramy za pomocą siłownika z napędem śrubowym wymaga precyzyjnego montażu i odpowiedniego doboru wymiarów przekroju słupka, na którym zawieszone jest skrzydło bramy. W przypadku słupków murowanych możliwe jest stosowanie tylko niektórych modeli siłowników.

Nice Polska wprowadził do swojej oferty nową wersję siłownika. Jest to model z wydłużonym korpusem, oznaczony: WINGO5000. Modyfikacja korpusu siłownika, a co za tym idzie zwiększenie długośći śruby pociągowej, umożliwia zastosowanie w trakcie montażu nowych, zwiększonych wymiarów montażowych A i B, odpowiednio do 255 mm i 320 mm. Ułatwia to bezproblemowy montaż siłowników na bramach skrzydłowych osadzonych na murowanych słupkach o dużym przekroju. Jednocześnie umożliwia to zastosowanie tych napedów do większych, niż dotychczas skrzydeł bramowych.
Ograniczeniem jest długość skrzydła - do 350 cm (przy ciężarze do 200 kg). Przy krótszych skrzydłach ich ciężar może dochodzić nawet do 500 kg. Siłowniki te mogą być zastosowane  na dowolne skrzydłowe bramy posesyjne.
Pełny zestaw składa sie z dwóch nowych siłowników wraz z elementami montażowymi, centralą sterującą A60 i system steroawnia radiowego FLOR lub SMILO (nadajniki i odbiorniki radiowe).  Zestaw można dodatkowo rozszerzyć o antenę odbiorczą, zwiększającą zasięg sterowania radiowego, oraz elementy podnoszące bezpieczeństwo automatyki: lampę ostrzegawczą i jedną lub dwie linie fotokomórek.

Parametry techniczne

 Zasilanie

 230 V

 Moc pobierania

 120 V

 Natężenie prądu

 0,5 A

 Kondensator wbudowany

 5 uF

 Stopień zabezpieczenia

 44 IP

 Zabezpieczenie termiczne

 140 oC

 Skok

 470 mm

 Siła uciagu

 1700 N

 Prędkość liniowa

 0,013 m/s

 Temperatura pracy

 -20oCdo +50oC

 Intensywność pracy

 30%

 Ciężar

 6 kg

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej