Nowe rozwiązania w Dynaco D-313

2007-05-24 16:34

Szybkobieżna brama D-313 znajduje zastosowanie tam, gdzie są stawiane wysokie wymagania odnośnie zachowania czystości (przemysł spożywczy, chemiczny i farmaceutyczny, sieć detaliczna i hurtowa tych grup przemysłu). Bramy spełniają wymogi dyrektyw i norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa.

Producent  bram szybkobieżnych z PVC oferuje nową wersję konstrukcyjną podatnych bram Dynaco - D-313.
W modelu D-313 zastosowano takie rozwiązania, jak BEADTM (prowadnice ślizgowe z pamięcią kształtu) i DVDMTM (zespół napędowy zintegrowany z wałem nawojowym). Dzięki temu brama D-313 jest nie tylko estetyczna i funkcjonalna, ale także szczelna, samonaprawialna, szybko- i cichobieżna. Zaletą Dynaco D-313 jest także bezpieczeństwo użytkowania.

Cechy bram szybkobieżnych Dynaco D-313:

 • zminimalizowana powierzchnię montażowa, do 65 mm po bokach bramy i do 370 mm w nadprożu przy maksymalnych gabarytach bramy 3,5 m x 3,5m,
 • rzeczywista szybkobieżność bramy osiąga maksymalnie prędkość 3 m/s przy otwieraniu i 0,6 m/s przy zamykaniu,
 • dzięki ślizgowym prowadnicom z prowadnikami z tworzywa oraz specjalnym osłonom brama jest cichobieżna, co jest szczególnie istotne przy zastosowaniach wewnętrznych,
 • bramy wyposażono w nowoczesny system napędowy o odpowiednich osiągach i sprawności; jest to wynikiem właściwego doboru i zespolenia przetwornicy częstotliwościowej, silnika, przekładni i nadajnika przyrostowego.
 •  


  Szybkobieżna brama D-313 (producent oferuje także wersję ze stali nierdzewnej) znajduje zastosowanie tam, gdzie są stawiane wysokie wymagania odnośnie zachowania czystości (przemysł spożywczy, chemiczny i farmaceutyczny, sieć detaliczna i hurtowa tych grup przemysłu).
  Bramy spełniają wymogi dyrektyw i norm europejskich w zakresie bezpieczeństwa.

   Parametry techniczne

  Samonaprawialne bramy szybkobieżne - parametry techniczne - D-313

  Szybkość otwierania

  3 m/s

  Szybkość zamykania

  0,6 m/s

  Maksymalny wymiar

  3500 x 3500 mm

  Wał nawojowy wykonany ze stali

  (średnica) 170 x 2,5 mm

   

  Bramy są dostępne w następujących kolorach z palety RAL: żółtym (1003), szarym (7042), niebieskim (5010), czerwonym (3020), zielonym (6028), pomarańczowym (2004), białym (9016) i czarnym (9017).

  Dystrybutorem bram jest firma Kolbud.

  Czy artykuł był przydatny?
  Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
  Nasi Partnerzy polecają
  Podziel się opinią
  Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
  Czytaj więcej