NINA – pilot dotykowy do sterowania urządzeniami domowymi

2016-03-21 15:19
pilot dotykowy somfy
Autor: SOMFY Pilot dotykowy NINA

W sprzedaży pojawiła się NINA – pierwszy na rynku dotykowy pilot sterowania automatyką domową. Pilotem dotykowym z intuicyjnym menu można sterować domowymi urządzeniami wyposażonymi w napędy pracujące w technologii io-homecontrol. Producentem pilota jest Somfy.

Intuicyjny interfejs pilota dotykowego NINA pozwala w łatwy sposób sterować elementami automatyki domowej: żaluzjami, roletami, bramą wjazdową czy garażową, o ile urządzenia te wyposażone są w napędy Somfy technologii io-homecontrol. Producent zapowiada już rozbudowę pilota o kolejne funkcje, m.in. programowanie automatycznych scenariuszy, jak np. „wychodzę z domu”, włączenie którego umożliwi nam pozostawienie bezpiecznego domu, np. z włączonym alarmem czy pozamykanymi oknami itp.

Pilot dotykowy NINA to nie tylko praktyczne urządzenie, ale również atrakcyjny wizualnie domowy gadżet. Można wybrać kolor pilota, a także jedną z czterech opcji materiałów, z których wykonano obudowę. W ofercie jest też etui wykonane ze skóry.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej