C850 – napęd do ciężkich bram przemysłowych

2014-06-03 9:37
napęd do bramy
Autor: FAAC Siłownik do ciężkich bram przemysłowych C850

Firma FAAC rozszerza asortyment automatyki do bram. Nowym produktem jest siłownik do ciężkich bram przemysłowych. Model napędu do bram C850 to szybki siłownik elektromechaniczny przeznaczony do pracy ciągłej.

Napęd C850 zaprojektowano z myślą o ciężkich (do 1800 kg) bramach wjazdowych – wymagających szybkiej i stałej obsługi. Wyposażenie siłownika do bram w inwerter częstotliwości oraz wydajne koło zębate Z28 zapewnia szybką (do 0,7 m/s) pracę skrzydła wjazdowej bramy przemysłowej. Prędkość funkcjonowania bramy można regulować bez zdejmowania obudowy siłownika – służą do tego wyświetlacz oraz przyciski. Bramą wjazdową można też sterować zdalnie. Istnieje możliwość programowania centrali sterującej w 7 trybach pracy oraz wykorzystywania pętli indukcyjnych do płynnego przejazdu pojazdów.

Bezpieczna automatyka do bram

Silnik o mocy 1.1 KW pracuje w kąpieli olejowej, umożliwiając płynną pracę urządzenia przez długi czas. Ze względu na wysokie osiągi napędu, podstawę z galwanizowanej stali wyposażono w aż 5 punktów mocowania, dzięki czemu możliwe jest dokładne ułożenie pionowe i poziome automatu. W przypadku awarii zasilania napęd da się wysprzęglić bez demontażu pokrywy, zaś służące do tego pokrętło z zamkiem kluczykowym dodatkowo wyposażono w mikro-wyłącznik hamujący silnik w momencie aktywacji. Zintegrowane mechanicznie wyłączniki krańcowe pozwalają w pełni kontrolować spowolnienie i przyspieszenie oraz całkowity czas otwarcia i zamknięcia skrzydła bramy, zwiększając bezpieczeństwo użytkowania.

Dane techniczne:
Zasilanie: 230 V~ 50/60 Hz
Maksymalny pobór mocy: 1800 W
Cykl pracy: 100%
Prędkość ruchu skrzydła: od 0,33 do 0,7 m/s
Maksymalna waga skrzydła: 1800 kg
Zalecana maksymalna długość bramy: 20 m
Zakres temperatur pracy: od -20°C do +55°C
Stopień ochrony: IP54
Wymiary (dł. x sz. x wys.): 295x510x467 mm
Waga siłownika: 49 kg

automatyka bram
Autor: FAAC Wyświetlacz z przyciskami do sterowania pracą bramy wjazdowej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej