Brama przemysłowa SlidePro

2015-03-10 11:04
brama przemysłowa
Autor: Wiśniowski Brama przemysłowa SlidePro, wersja jednoskrzydłowa - front

Firma Wiśniowski rozbudowuje ofertę bram przemysłwych. Brama przemysłowa SlidePro to połączenie sprawdzonej już konstrukcji bram podwieszano-przesuwnych z nowoczesnym płaszczem z paneli wykorzystywanych w bramach segmentowych.

Do produkcji skrzydła bramy przemysłowej SlidePro zastosowano panel z przetłoczeniem V, który można malować na dowolne kolory z palety RAL, dopasowując tym samym ten rodzaj bramy do architektury nowoczesnych budynków o charakterze przemysłowym.

Producent zadbał także o poziom termoizolacji nowej bramy przemysłowej. Panele, z których zbudowany jest płaszcz wypełnione są termoizolacyjną pianką. Ponadto brama wyposażona jest w system uszczelnień na całym obwodzie. Taka konstrukcja bramy zapewnia optymalne parametry przenikalności cieplnej, które potwierdziły badania Instytutu Techniki Budowlanej. 
Brama przemysłowa SlidePro została poddana również badaniom określającym parametry wymagane przez normy europejskie PN-EN 13241-1. Wysoko zostały ocenione: wodoszczelność (klasa 2), odporność na obciążenie wiatrem (klasy 1-4 w zależności od wymiarów) oraz przepuszczalność powietrza (klasa 1).
Brama jest łatwa w montażu - można ją instalować do sufitu bądź nadproża. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano-przesuwnej, oferowana jest w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej. 

brama przemysłowa jednoskrzydłowa
Autor: Wiśniowski Brama przemysłowa SlidePro w wersji jednoskrzydłowej - strona wewnętrzna
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej