Bariery ochronne Betafence do obiektów szczególnego ryzyka

2012-05-21 17:49
Betafence ogrodzenie
Autor: BETAFENCE

Amerykański oddział Betafence wprowadził bariery ochronne linowe do obiektów, które mogą być zagrożone atakiem terrorystycznym. Ogrodzenie Betafence jest w stanie zatrzymać pojazd o masie do 7 ton.

Bariery ochronne firmy Betafence polecane do zastosowania w elektrowniach, specjalnych laboratoriach, więzieniach, bazach wojskowych, ambasadach, na granicach państwowych i podbnych obiektach, które mogą być zagrożone atakiem terrorystycznym.

Ochronne bariery linowe wykonane są z 3 równoległych rzędów kabli, zamocowanych we wzmocnionych słupach. Przy zderzeniu z pojazdem o masie do 7 ton, jadącym z prędkością do 80 km/h, ogrodzenie odkształca się maks. do 1m, a pojazd jest całkowicie zmiażdżony.

Bariery ochronne Betafence mogą być dobudowane do istniejącego ogrodzenia lub montowane do nowobudowanego. Mogą być też wykorzystane jako wolnostojący element.

Ogrodzenie ochronne ma certyfikaty zgodności z poziomem bezpieczeństwa wymaganym przez Amerykański Department Stanu (DOS) oraz Amerykańskie Towarzystwo do Spraw Atestów i Materiałów (ASTM).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej