Ursynów będzie miał nową siedzibę

2007-06-08 12:52
ursynów_urzad
Autor: brak danych

Dzielnica Ursynów ogłosiła przetarg na wybudowanie budynku siedziby urzędu. Obiekt ma stanąć u zbiegu ulicy Indiry Gandhi i Alei Komisji Edukacji Narodowej. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego, o wartości powyżej 5 mln euro.

Przedmiotem zamówienia jest budowa ratusza o powierzchni użytkowej około 9,7 tys. m.kw. Na inwestycję składać się będzie 6- kondygnacyjny budynek (kondygnacje nadziemne) wraz z parkingiem podziemnym i wieżą ratuszową. Do zadań firmy wykonawczej należeć będzie również wykonanie niezbędnych przyłączy i zagospodarowanie terenu. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Pro Inwest.

 

Rozpoczęcie budowy planowane jest w połowie 2005 roku, a zakończenie na trzeci kwartał 2006 roku - realizacja potrwa około 14 miesięcy. Przewidywany koszt inwestycji to 36 mln zł. Firmy, które chcą wziąć udział w przetargu, muszą wykazać się doświadczeniem w realizacji tego typu obiektów (minimum 3 budowle o takim charakterze zrealizowane w ciągu ostatnich 5 lat), a także stabilną sytuacją ekonomiczną (wadium ustalono w wysokości 1 mln zł), co ma wpływ na możliwość sprawnego i terminowego wykonania inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej