Ursynów będzie miał nową siedzibę

2007-06-08 12:52
ursynów_urzad
Autor: brak danych

Dzielnica Ursynów ogłosiła przetarg na wybudowanie budynku siedziby urzędu. Obiekt ma stanąć u zbiegu ulicy Indiry Gandhi i Alei Komisji Edukacji Narodowej. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego, o wartości powyżej 5 mln euro.

Przedmiotem zamówienia jest budowa ratusza o powierzchni użytkowej około 9,7 tys. m.kw. Na inwestycję składać się będzie 6- kondygnacyjny budynek (kondygnacje nadziemne) wraz z parkingiem podziemnym i wieżą ratuszową. Do zadań firmy wykonawczej należeć będzie również wykonanie niezbędnych przyłączy i zagospodarowanie terenu. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Pro Inwest.

 

Rozpoczęcie budowy planowane jest w połowie 2005 roku, a zakończenie na trzeci kwartał 2006 roku - realizacja potrwa około 14 miesięcy. Przewidywany koszt inwestycji to 36 mln zł. Firmy, które chcą wziąć udział w przetargu, muszą wykazać się doświadczeniem w realizacji tego typu obiektów (minimum 3 budowle o takim charakterze zrealizowane w ciągu ostatnich 5 lat), a także stabilną sytuacją ekonomiczną (wadium ustalono w wysokości 1 mln zł), co ma wpływ na możliwość sprawnego i terminowego wykonania inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej