Stadion w Poznaniu: został wybrany kolor krzesełek

2010-04-23 16:59
Stadion Miejski w Poznaniu_1.jpg
Autor: brak danych

23 kwietnia 2010 zapadła decyzja w kwestii koloru krzesełek na Stadionie Miejskim w Poznaniu. EURO Poznań 2012 sp. z o.o. reprezentowana przez prezesa Ryszarda Dembińskiego i wiceprezesa Michała Prymasa, wspólnie z kibicami, wybrała kolor krzesełek, które już wkrótce będą montowane na trybunach obiektu.

Kolorystyka stadionowych siedzisk budziła w ostatnim czasie sporo emocji, szczególnie w środowisku kibiców poznańskiego Lecha, dla których barwy kluby mają bardzo duże znaczenie. Po wspólnych uzgodnieniach, krzesełka w całym obiekcie będą w jednym kolorze. Będzie to kolor niebieski kojarzony zarówno z kolorystyką miasta Poznania jak i barwami KKS Lech Poznań. Decyzja została zaakceptowana przez obie strony.

Obecnie na trybunach I i III trwa montaż schodów - zabezpieczane są one specjalną powłoką żywiczną, która zapewni właściwości antypoślizgowe. Na trybunach przybywa barierek ochronnych i elementów zapewniających bezpieczeństwo w poruszaniu się po audytorium. Trwają także przygotowania do montażu krzesełek. We wnętrzach trybun kontynuowane są prace elektryczne i instalacyjne (instalacje wod-kan, c.o., wentylacja i klimatyzacja).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej