Rewitalizacyjno-konserwatorski projekt Nizio Design International

2016-06-28 15:20
Brama Krakowska rewitalizacja
Autor: Nizio Design International Brama Krakowska w Lublinie pochodzi z XIV wieku

W czerwcu 2016 została podpisana umowa pomiędzy pracownią Nizio Design International i przedstawicielami Muzeum Lubelskiego. Dotyczy ona wykonania kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy oraz prac remontowych, aranżacyjnych oraz wystawienniczych w Zamku Królewskim i Bramie Krakowskiej w Lublinie.

Zespół architekta Mirosława Nizio wygrał przetarg ogłoszony przez Muzeum Lubelskie na rewitalizację Zamku Królewskiego i Bramy Krakowskiej w Lublinie. W ramach zadania, oprócz prac projektowych i kosztorysowych, pracownia Nizio Design International będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz szczegółowej specyfikacji technicznej. Zakres prac obejmie również odbiór robót budowlanych, wykonanie przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego dla wszystkich branż. Firma będzie również sprawowała kompleksowe nadzory autorskie nad realizacją prac budowlanych zgodnie z projektem.

Wszystkie prace będą finansowane w ramach projektu Unii Europejskiej – Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Pracownia Nizio Design International specjalizuje się w kompleksowych koncepcjach rewitalizacyjnych. W 2015 roku pracownia zrealizowała projekt prac konserwatorsko-rewitalizacyjny na zlecenie Muzeum – Zamku w Łańcucie.

Brama Krakowska rewitalizacja
Autor: Nizio Design International XII-wieczny Zamek Królewski w Lublinie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej