Rewitalizacyjno-konserwatorski projekt Nizio Design International

2016-06-28 15:20
Brama Krakowska rewitalizacja
Autor: Nizio Design International Brama Krakowska w Lublinie pochodzi z XIV wieku

W czerwcu 2016 została podpisana umowa pomiędzy pracownią Nizio Design International i przedstawicielami Muzeum Lubelskiego. Dotyczy ona wykonania kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej przebudowy oraz prac remontowych, aranżacyjnych oraz wystawienniczych w Zamku Królewskim i Bramie Krakowskiej w Lublinie.

Zespół architekta Mirosława Nizio wygrał przetarg ogłoszony przez Muzeum Lubelskie na rewitalizację Zamku Królewskiego i Bramy Krakowskiej w Lublinie. W ramach zadania, oprócz prac projektowych i kosztorysowych, pracownia Nizio Design International będzie odpowiedzialna za przygotowanie projektu budowlanego i wykonawczego oraz szczegółowej specyfikacji technicznej. Zakres prac obejmie również odbiór robót budowlanych, wykonanie przedmiaru robót i kosztorysu inwestorskiego dla wszystkich branż. Firma będzie również sprawowała kompleksowe nadzory autorskie nad realizacją prac budowlanych zgodnie z projektem.

Wszystkie prace będą finansowane w ramach projektu Unii Europejskiej – Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.

Pracownia Nizio Design International specjalizuje się w kompleksowych koncepcjach rewitalizacyjnych. W 2015 roku pracownia zrealizowała projekt prac konserwatorsko-rewitalizacyjny na zlecenie Muzeum – Zamku w Łańcucie.

Brama Krakowska rewitalizacja
Autor: Nizio Design International XII-wieczny Zamek Królewski w Lublinie
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej