Problem z inwestorem

2006-07-14 16:10

Lublin nadal bez aquaparku. Tereny, które miasto wystawiło na sprzedaż, na których miał powstać taki obiekt wciąż nie mogą znaleźć inwestora. Po wakacjach odbędzie się kolejny przetarg.

Władze Lublina już kilka lat temu wystawiły na sprzedaż grunty przy ulicy Koncertowej 6 i 8, w sąsiedztwie górek czechowskich. Tereny te, przeznaczone na handel, usługi i aquapark nie mogą znaleźć nabywcy. Kolejny przetarg planowany jest po wakacjach.. Do oferty zostanie dołączona sąsiednia działka przy ulicy Koncertowej 4. Przeznaczona jest m.in. na sport i rekreację. Urzędnicy liczą na to, że tym razem znajdzie się chętny na zakup prawie 8 hektarów za 12 mln zł. Dwie działki miasto chce sprzedać na własność, natomiast tą, na której miałby znajdować się aquapark będzie można nabyć w formie dzierżawy wieczystej.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej