Ponowny przetarg na Stadion Narodowy

2007-06-08 15:13

Przetarg na budowę Stadionu Narodowego przy ul. Łazienkowskiej został ogłoszony po raz drugi. Pierwszy został unieważniony pod koniec czerwca z powodu błędów w dokumentacji.

Miasto stołeczne Warszawa, 29 kwietnia 2005 roku ogłosiło pierwszy przetarg na budowę stadionu piłkarskiego, który ma powstać na terenie przy stadionie Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 1/3, na który w dniu 20 października 2004 roku Naczelny Architekt Miasta wydał zgodę na zagospodarowanie terenu. 21 czerwca 2005 roku zakończył się nabór ofert. Do przetargu przystąpiły: Konsorcjum CWKS Legia z portugalską firmy Amoria, ITI Holding wraz z koncernem Hochtief Construction, Max Bögl Bauunternehmung oraz HMB Stadien Sportstatenbau z Wayss und Schlusselfertigbau AG. Dnia 30 czerwca 2005 roku przetarg został unieważniony z powodu błędów w dokumentacji złożonej przez inwestorów, a w dniu 26 lipca 2005 roku ponownie został ogłoszony przetarg na budowę. Oferenci mogą składać swoje zgłoszenia do 19 września 2005 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej