Park Światła - konsultacje z warszawiakami

2008-07-22 14:40
Park Światła
Autor: brak danych

Pomysłodawcy projektu Park Światła chcą stworzyć miejsce, które będzie cieszyć mieszkańców Warszawy, dlatego zapraszają ich do rozmów na temat koncepcji zagospodarowania 20-hektarowego terenu u zbiegu ulic Wawelskiej oraz Żwirki i Wigury.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę 23 lipca 2008 roku, w godzinach 17-18 w hali sportowej RKS SKRA przy ulicy Wawelskiej 5. Warszawiacy będą mogli porozmawiać z pomysłodawcami projektu Park Światła Global Partners Investment Fund oraz RKS SKRA.

Pod koniec lutego Park Światła został przedstawiony urzędnikom i radnym miasta Warszawy.
W kwietniu mieszkańcy stolicy mogli obejrzeć wizualizacje i makietę projektu wystawioną w Pałacu Kultury i Nauki. Swoje opinie i sugestie dotyczące inwestycji można było wpisać do specjalnie przygotowanej księgi. Ponadto w trzy kolejne soboty kwietnia autorzy projektu spotykali się z warszawiakami na terenie RKS SKRA.
Efektem realizacji projektu, zgodnie z wizją inwestora i klubu sportowego, będzie całkowita rewitalizacja terenu, a mieszkańcy Warszawy zyskają nową zielona przestrzeń publiczną - dwunastohektarowy park oraz obiekty sportowe, rekreacyjne i kulturotwórcze.
Kolejne spotkanie z serii letnich konsultacji zostało zaplanowane na 20 sierpnia br.

lipiec 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej