Obiekty sportowe w gminie Czerwonak

2007-05-22 14:02

Gmina Czerwonak w najbliższym czasie wzbogaci się o kilka obiektów sportowych. Powstanie ścianka do wspinaczki, dwie wanny jacuzzi oraz przystań kajakowa.

Tuż przy hali sportowej w Czerwonaku powstały trzy ścianki wspinaczkowe. Zostaną oddane do użytku 21 września 2006 roku. Do dyspozycji klientów będą wieże o wysokości 7, 6 i 3 metry o łącznej powierzchni 120 m2. Ścianka wykonana została przez firmę Monolit z Gliwic. W grudniu gotowa będzie kolejna inwestycja-nowy basen na pływalni Akwen w Koziegłowach. Zamontowane zostaną także dwie wanny do jacuzzi. W 2007 roku obok pływalni powstanie skatepark o wymiarach 40 na 20 m. Ciekawym przedsięwzięciem jest także przystań kajakowa powstająca nad Wartą, za domem kultury Sokół w Czerwonaku. W ramach Akwenmariny powstanie plaża oraz dwa boiska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej