Nr 52 już z nadzorem

2009-11-24 11:59
Tebodin SAP-Projekt zaangażowany w przebudowę drogi krajowej nr 52
Autor: Ministerstwo Infrastruktury

Nadzór inwestorski nad remontem drogi krajowej nr 52 na odcinkach Bulowice - Andrychów oraz Chocznia - Wadowice przypadł Tebodin SAP-Projekt. Firma właśnie podpisała umową z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

Rozpoczęcie prac budowlanych na odcinkach, w które zaangażowany jest Tebodin SAP-Projekt, zaplanowane jest na 23 listopada 2009 r. Prace potrwają 10 miesięcy i zakończą się na przełomie września i października 2010 r.
- Jest to już kolejny projekt, jaki realizujemy dla GDDKiA w zakresie nadzorów inwestorskich - mówi Rafał Strugała, dyrektor biura Tebodin SAP-Projekt w Krakowie. – Cieszy nas, że coraz częściej jesteśmy postrzegani nie tylko jako projektant dróg, ale również jako partner przy realizacji robót drogowych.

Projekt będzie realizowany przez krakowski oddział firmy, który we wrześniu 2009 r. zakończył nadzór przy przebudowie drogi krajowej 75 na odcinku Szarów – Targowiska oraz obecnie nadzoryje remont odcinka autostrady A4 węzeł Zakopianka.
Droga krajowa nr 52 przebiega przez obszary województw śląskiego i małopolskiego. Trasa ta łączy Bielsko-Białą z Głogoczowem, a jej całkowita długość wynosi 74 km. Przebudowa trasy zaplanowana jest na lata 2008-2010. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007- 2013.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej