Nowy basen w Krośnie

2007-06-12 16:29

W Krośnie przy Zespole Szkół przy ulicy Wojska Polskiego powstał nowy basen. Mieszkańcy mogą korzystać z pływalni, sauny, wanny z hydromasażem i zjeżdżalni. To już drugi kryty basen w mieście.

W ramach inwestycji powstały dwa baseny. Większy ma wymiary 25 m na 12,5 m i głębokość od 1,30 do 1,80 m. Mniejszy ma wymiary 12,5 na 5,5 m i głębokość od 0,65 m do 1,1 m. Pływalnia będzie pełniła również funkcje rekreacyjne. W obiekcie znajduje się miejsce na kawiarnię oraz widownia na antresoli z miejscami stojącymi. Budynek przystosowany jest do wymagań osób niepełnosprawnych. Są podjazdy, szatnie i toalety, a także parkingi przed wejściem. Pływalnia ma bardzo skromną bryłę architektoniczną. Jej budowa rozpoczęła się w marcu 2006 roku i miała się skończyć w czerwcu 2007 roku. Udało się ją jednak skrócić i już w maju mieszkańcy Krosna mogą korzystać z pływalni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej