Nowe inwestycje w Katowicach: przebudowa szpitala im. Stanisława Leszczyńskiego

2015-01-13 16:39
Grupa Erbud- wyniki finansowe
Autor: Grupa Erbud

Spółka Erbud przebuduje dwa oddziały szpitala w Katowicach i wybuduje nowy blok operacyjny. Nowa inwestycja zakończy się na początku 2016 roku

Przedstawiciele spółki Erbud w styczniu 2015 podpisali umowę na budowę bloku operacyjnego a także przebudowę dwóch oddziałów szpitala im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach. Prace będą się toczyć na oddziale Dermatologii i oddziale Ginekologiczno-Położniczym szpitala. Kontrakt spółki Erbud obejmuje także wyposażenie Bloku Operacyjnego w meble zabudowane i w sprzęt medyczny. Koszt nowej inwestycji w Katowicach szacowany jest na około 26,99 mln zł brutto.  Nowe oddziały szpitala w katowicach mają zostać oddane do użytku w lutym 2016.

Inwestorem i zleceniodawcą nowej inwestycji jest szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach.
W ramach umowy ze Szpitalem im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach Erbud zrealizuje I etap budowy czterokondygnacyjnego Bloku Operacyjnego. Spółka przebuduje również Oddział Dermatologii i Oddział Ginekologiczno-Położniczy placówki. Kontrakt zakłada też wyposażenie Bloku Operacyjnego w meble zabudowane oraz sprzęt medyczny.

Nowe inwestycje w medycynę

Spółka Erbud specjalizuje się w realizacji projektów związanych z medycyna i ochroną zdrowia. W latach 2010-2015 firma zrealizowała 29. takich projektów. Obecnie trwają prace związane z sześcioma innymi inwestycjami, w tym z rozbudową Centrum Klinicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz budową Ośrodka Terapeutyczno-Diagnostycznego w Centrum Onkologii w Gliwicach.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej