Zyndrama – nowoczesny aparametowiec nad Odrą we Wrocławiu

2017-10-02 14:40
Zyndrama – nowoczesny aparametowiec nad rzeką
Autor: APA Hubka Generalnym Zyndrama wykonawcą inwestycji jest PORR S.A.

Apartamentowiec powstaje na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej. Inwestor 6B47 Real Estate Investors AG poinformował o wkopaniu kamienia węgielnego. Zgodnie z założeniami inwestycja ma dobiec końca dokładnie za rok, w październiku 2018.

Nieruchomość powstaje bardzo blisko wrocławskiego Starego Miasta, tuż nad brzegiem rzeki. To bardzo atrakcyjna lokalizacja. Sprzedaż mieszkań ruszyła w lipcu 2016, a już niemal połowa mieszkań ma swoich właścicieli.

Apartamentowiec powstaje na działce o powierzchni 1356 m² położonej przy ul. Zyndrama z Maszkowic. 6B47 Real Estate Investors AG planuje budowę budynku mieszkalnego o powierzchni 3140 m² netto, w którym powstanie 48 apartamentów. Będą to mieszkania oraz apartamenty. Ich powierzchnia wyniesie od 37 m² do 154 m². Te największe penthouse’y zaprojketowano na siódmym piętrze. Budynek będzie maił osiem kondygnacji naziemnych. Na dwóch poziomach garażu podziemnego zaprojektowano 34 miejsca parkingowe. Dodatkowo na terenie posesji znajdą się 4 postoje naziemne. W garażach przewidziane są także gniazdka do ładowania samochodów elektrycznych.

Projekt tego nowoczesnego obiektu powstał w pracowni APA Hubaka. Zgodnie z wymaganiami inwestora w projekcie zastosowano materiały wysokiej jakości, czego przykładem może być elewacja wykonana ze spieku kwarcowego. Generalnym wykonawcą obiektu została firma PORR S.A., która ma zakończyć prace budowlane do października 2018.

We Wrocławiu powstaną również apartamenty w dawnym Browarze Piastowskim. Zobacz jak będą wyglądały nowe Browary Wrocławskie>>

Zyndrama – nowoczesny aparametowiec nad rzeką
Autor: APA Hubka Zyndrama to luksusowy apartamentowiec, który powstaje nad Odrą we Wrocławiu
Zyndrama – nowoczesny aparametowiec nad rzeką
Autor: APA Hubka Projekt apartamentowca Zyndrama powstał w pracowni APA Hubka
Zyndrama – nowoczesny aparametowiec nad rzeką
Autor: APA Hubka Wizualizacja lobby apartamentowca Zyndrama

Nazwa inwestycji: Zyndrama
Lokalizacja: Wrocław, Kępia Mieszczańska
Funkcja: apartamentowiec
Inwestor: 6B47 Real Estate Investors AG Real Estate Investors AG
Generalny wykonawca: PORR S.A.
Projektant: APA Hubka
Rozpoczęcie budowy: IV kwartał 2016
Zakończenie budowy: październik 2018

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej