Budowa I etapu URSA Smart City zakończona

2016-12-07 15:25
Osiedle URSA Smart City
Autor: materiał prasowy Generalnym wykonawcą I etapu inwestycji była firma UNIBEP

Pierwszy etap inwestycji URSA Smart City uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Rozpoczęła się też realizacja II etapu. Inwestorem jest firma Unidevelopment wraz z CPD, a generalnym wykonawcą realizacji jest UNIBEP.

Osiedle URSA Smart City powstaje na terenie dawnych zakładów Ursus w Warszawie przy ul. Hennela 2. Projekt realizowany jest w ramach procesu rewitalizacji, zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyjętym w 2014 roku. W ramach inwestycji powstaje osiedle mieszkaniowe z zapleczem usługowym i placówkami publicznymi oraz powierzchniami biurowymi.

I etap budowy osiedla rozpoczął się jesienią 2015. Zgodnie z planem inwestora oddanie dwóch pierwszych budynków do użytkowania odbyło się w grudniu 2016. Jednocześnie trwa realizacja II etapu inwestycji w skład którego wchodzą trzy kameralne budynki, gdzie powstanie 175 mieszkań. Zaprojektowano w nich lokale o powierzchniach od 32 do 102 m², z dwoma lub trzema pokojami. Oddanie obiektów do użytkowania zaplanowano na II kwartał 2017.

Pod całym osiedlem będzie podziemny parking z 359 miejscami parkingowymi. Projekt kompleksu przygotowała pracownia Hermanowicz Rewski Architekci.

Nazwa inwestycji: URSA Smart City
Lokalizacja: Warszawa, ul. Hennela 2
Funkcja: mieszkaniowa, usługowa, biurowa
Inwestor: Unidevelopment S.A. wraz z CPD S.A.
Generalny wykonawca: UNIBEP S.A.
Projektant: Hermanowicz Rewski Architekci
Liczba miejsc parkingowych: 359
Liczba kondygnacji: 6
Zakończenie budowy: na IV kwartał 2016 (I etap), II kwartał 2017 (II etap)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej