Z miesięcznikiem „Murator” zniżka na ubezpieczenie w Avivie

2013-07-12 12:51
AVIVA
Autor: AVIVA

Ubezpieczenie domu, także tego w budowie i mieszkania jest właściwie koniecznością. Często zdarzają się ostatnio gwałtowne zjawiska atmosferyczne – silne ulewy, gradobicia, burze, trąby powietrzne czy powodzie, które narażają nasze mienie na zniszczenie. Nie brak także innych zdarzeń losowych i kradzieży, przez które można stracić wszystko. Można jednak ubezpieczyć się na okoliczność takich szkód. Dla czytelników miesięcznika "Murator", towarzystwo ubezpieczeniowe AVIVA zorganizowała akcję rabatową. Do 30 września 2013 z kuponem wyciętym z "Muratora" AVIVA daje na ubezpieczenia 10-procentową zniżkę.

Jakie ubezpieczenie wybrać? Najlepiej uzgodnić to z doradcą ubezpieczeniowym i wybrać produkt dopasowany do naszych potrzeb. Dla właścicieli nieruchomości mieszkalnych AVIVA przygotowała dwa atrakcyjne ubezpieczenia – „Mój Apartament” i „Moja Rezydencja”.
„Mój Apartament” to kompleksowe ubezpieczenie domu oferowane w wariancie podstawowym i rozszerzonym. To my ustalamy zakres ubezpieczenia - może on obejmować pożar i inne zdarzenia losowe, kradzież z włamaniem lub rozbój, dewastację, stłuczenie. Można także wykupić opcję odpowiedzialności cywilnej, w tym odpowiedzialności cywilnej najemcy, co ochroni nas w przypadku szkód wyrządzonych w mieniu właściciela najmowanej przez nas nieruchomości. W jego ramach możemy skorzystać z pomocy home assistance. Może być polisą niezbędną do zaciągnięcia kredytu lub pożyczki hipotecznej, również dla domów lub mieszkań w trakcie budowy.
„Moja Rezydencja” to pakiet ubezpieczeniowy z wyższej półki, z najszerszym zakresem ubezpieczenia oraz najwyższymi limitami odpowiedzialności. W tym ubezpieczeniu można rozszerzyć zakres terytorialny ubezpieczenia OC na świat. Oprócz ubezpieczenia home assistance, każda polisa uwzględnia również pomoc medyczną (medical assistance).

Z kuponem wyciętym z „Muratora" zniżka na ubezpieczenia w AVIVIE trwa do 30 września.

Murator nr 8 2013
Autor: Murator SA Kupon zniżkowy na ubezpieczenie w AVIVIE trzeba wyciąć z numeru 8/2013 miesięcznika "Murator"
Czytaj więcej