Wronia 45: nowa inwestycja J.W. Construction

2011-05-25 13:32
Wronia 45
Autor: Martis Consulting Budynek przy ulicy Wroniej 45 został zaprojektowany przez biuro Rafaela de La- Hoz Castanys

Firma J.W. Construction S.A. została generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowo - komercyjnej przy ul. Wroniej 45 w Warszawie. Wartość kontraktu wynosi 80 mln zł. Przekazanie inwestycji do użytku planowane jest w drugim kwartale 2013 roku.

Budynek przy ulicy Wroniej 45 podzielony będzie na segmenty 9 i 8 - kondygnacyjne. Powierzchnie zaprojektowanych mieszkań będą zamykały się w przedziale od 40 m2 do 160 m2, z czego około 90% stanowić będą lokale 2 i 3 - pokojowe. Powstanie także dwupoziomowy garaż podziemny na 298 stanowisk. Atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja - około 3 km od ścisłego centrum Warszawy

Przeczytaj koniecznie: Kwartał Kamienic: inwestycja Inpro w Gdańsku

– To dla nas ważny, prestiżowy projekt, którym chcemy otworzyć drzwi do realizacji podobnych inwestycji dla zewnętrznych inwestorów. Projekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, więc jesteśmy gotowi do rozpoczęcia prac od zaraz. Jako generalny wykonawca odpowiadamy nie tylko za wybudowanie części mieszkaniowo - komercyjnej, ale również za realizację niezbędnej infrastruktury technicznej w zakresie sieci, przyłączy, węzłów cieplnych, dróg, parkingów, chodników, zieleni i elementów zagospodarowania terenu z podłączeniem do infrastruktury – komentuje Wojciech Rajchert, Prezes Zarządu J.W. Construction S.A.

Wypracowywane zyski z tytułu realizacji kontraktu będą na bieżąco rozpoznawane w wyniku skonsolidowanym Grupy J.W. Construction Holding S.A. Ten jak i inne w realizowane w przyszłości zewnętrzne kontrakty zależnej spółki budowlanej będą stabilizować wynik Grupy Kapitałowej.

Przekazanie inwestycji do użytku planowane jest na drugi kwartał 2013 roku.

Czytaj więcej