Wmurowano kamień węgielny pod Apartamenty Rozewie w Jastrzębiej Górze

2010-07-14 12:28
Apartamenty Rozewie, Jastrzębia Góra
Autor: Fischer&Zubek PR Partners Apartamenty Rozewie to inwestycja zlokalizowana na przylądku Rozewie w Jastrzębiej Górze, najbardziej wysuniętym na północ cyplu Polski i będącym jednocześnie najlepszym punktem widokowym na Bałtyk.

Apartamenty Rozewie to najnowsze przedsięwzięcie deweloperskie w Jastrzębiej Górze. Kamień węgielny na terenie placu budowy został wmurowany 9 lipca 2010 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Atlantic Construction sp. z o.o. 

Budynek został zaprojektowany w taki sposób, że ze wszystkich apartamentów jest widok na morze. Dojście na plaże to  kilkuminutowy spacer poprzez bukowy las kryjący w głębi Lisi Jar, uważany za jedno z piękniejszych miejsc na wybrzeżu Morza Bałtyckiego.

- Nasza oferta dla klientów jest na polskim rynku ciągle bardzo nowatorska. Sprzedajemy apartamenty, które ich nabywcy mogą spłacać ze środków uzyskanych z ich wynajmu w ciągu całego roku. Zwykle bywa bowiem tak, że nad morzem spędzamy najwyżej kilka, kilkanaście dni. Przez pozostałą część roku nieruchomość stoi pusta. My gwarantujemy wynajem apartamentu w tym właśnie okresie. Całość jest skalkulowana w taki sposób, że przychody z wynajmu pokrywają ratę kredytu w wypadku skorzystania z pożyczki bankowej lub stopniowy zwrot zainwestowanych środków dla nabywców, którzy swój apartament sfinansowali w gotówce. - mówi Piotr Chechłacz, prezes Apartamenty Rozewie Sp. z o.o. - inwestor projektu.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Atlantic Construction sp. z o.o. Kredytem zabezpiecza ją Bank Spółdzielczy.

Apartamenty są całkowicie wykończone i gotowe do wynajmu. Cena to 10-14 tys zł. za m2.
Są dwie możliwości zakupu apartamentu:

  • Zakup za środki uzyskane z kredytu lub srodków własnych.
  • W przypadku zakupu apartamentów ze środków kredytowych pracownicy firmy Inwestycje Apartamenty Rozewie Sp. zo.o pomagą nieodpłatnie (bez zadnej prowizji) kupującym w uzyskaniu kredytu na nieruchomość.

Aktualnie trwają rozmowy z kilkoma bankami, które przygotowują specjalną ofertę dla przyszłych klientów. 
Firma Inwestycje Apartamenty Rozewie Sp. z o.o. sprzedając apartamenty gwarantuje kupującym obsługę nieruchomości, całoroczną obsługę najmu z gwarantowana 6% stopą zwrotu rocznie przez pierwsze 3 lata oraz pełny zwrot kosztów czynszu i mediów.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej