Wmurowanie kamienia węgielnego pod osiedle Villa Parc

2010-10-11 16:10
Wmurowanie kamienia węgielnego pod osiedle Villa Parc, Bouygues Immobilier Polska
Autor: BrandLab Sp. z o.o.

Kamień węgielny pod osiedle mieszkaniowe Villa Parc na warszawskiej Ochocie został oficjalnie wmurowany. Deweloper planuje przekazać pierwsze mieszkania nowym właścicielom w IV kwartale 2011 roku.

Dyrektor Generalny firmy Bouygues Immobilier Polska Laurent Tirot dokonał symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję przy ulicy Włodarzewskiej w Warszawie. W ceremonii uczestniczyli również Tomasz Tomaszewski z firmy FBT – Pracownia Architektury i Urbanistyki, Wojciech Gerber z firmy Warbud, Tadeusz Jachowicz z firmy Gleeds oraz ks. proboszcz Grzegorz Cwajda z parafii Świętego Grzegorza Wielkiego na Szczęśliwicach.

– W ciągu ostatniego miesiąca to już drugi kamień węgielny pod osiedle mieszkaniowe, którym mam zaszczyt wmurować. Villa Parc jest projektem, który łączy w sobie wszystkie cechy pożądane przez mieszkańców Warszawy – kompaktowe lokale, atrakcyjną lokalizację i doskonałą komunikację z centrum miasta. Dziękuję naszym partnerom i życzę wszystkim powodzenia w realizacji kolejnych etapów inwestycji – powiedział Laurent Tirot.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod osiedle Villa Parc
Autor: BrandLab Sp. z o.o

Villa Parc to zespół pięciu budynków (od trzech do ośmiopiętrowych), zlokalizowanych na terenie trójkątnej działki w obrębie ulic Włodarzewskiej, Maszynowej i Drawskiej. Docelowo osiedle liczyć będzie 257 mieszkań i dwa lokale usługowe. W patio znajdzie się plac zabaw, ławki oraz zaaranżowane alejki spacerowe. Ogrodzony i strzeżony kompleks będzie zamknięty dla ruchu kołowego – wjazd do hali garażowej zlokalizowany zostanie od zewnętrznej strony osiedla. Lokalizacja Villa Parc charakteryzuje się bogatą infrastrukturą i znakomitą komunikacją ze wszystkimi dzielnicami miasta.

Czytaj więcej