Wiślany Brzeg

2009-05-25 13:25
Wiślany Brzeg
Autor: materiały od agencji Tauber Public Relations Sp. z o.o. Wiślany Brzeg - apartamentowiec w Ustroniu

Stark Development S.A., specjalizujący się w realizacji apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie typu second home, zakończył realizację inwestycji Wiślany Brzeg w Ustroniu. Deweloper przekazał apartamenty swoim klientom, którzy korzystają już z malowniczych uroków tej okolicy.

Wiślany Brzeg to dwukondygnacyjny budynek z poddaszem użytkowym, położony przy ulicy Turystycznej w Ustroniu. Znajduje się w nim osiem apartamentów o podwyższonym standardzie: na parterze cztery o powierzchni 44 m2, z dodatkowym, specjalnie wydzielonym pomieszczeniem rekreacyjno-sportowym, które ma 54 m2. Opróćz tego są jeszcze cztery dwupoziomowe apartamenty na piętrze z użytkowym poddaszem o powierzchni 100 m2.
Do każdego mieszkania przyporządkowane jest miejsce parkingowe. Dla tych, którzy chcieliby posiadać apartament w malowniczym Ustroniu jest dobra informacja - zostały ostatnie 100 metrowe lokale z pięknym widokiem na Wisłę i górę Czantorię. Na ostatnie apartamenty deweloper przygotował specjalną promocję cenową 5 tys. zł za m2. Jest to okazja zarówno dla mieszkańców Ustronia, jak i dla osób, które właśnie w górach chcą mieć "drugi dom".
Budynek położony jest w malowniczej okolicy, otoczony bujną zielenią. Został wybudowany na działce o powierzchni 12 arów w uzdrowiskowej dzielnicy Ustroń-Polana. Atutem lokalizacji jest bezpośredni dostęp do brzegu rzeki Wisły i widok na panoramę Czantorii. Rzeka stanowi naturalną granicę, wzdłuż której biegnie Euroregionalna Trasa Rowerowa z Wisły, przez Ustroń do Skoczowa. Kameralna zabudowa Wiślanego Brzegu jest doskonałą propozycją dla osób poszukujących spokoju, możliwości różnych form wypoczynku i obcowania z przyrodą. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, do których prowadzą trasy wycieczkowe.
Lokalizacja umożliwia łatwy dostęp do centrum miasta, wyciągów narciarskich, tras turystycznych m.in. na górę Równica. W pobliżu znajduje się także 6 kompleksów sanatoryjnych, w których można korzystać z szerokiej gamy zabiegów m.in. kąpieli solankowych. Dogodną komunikację (oprócz samochodu) zapewnia pobliska stacja kolejowa. Ustroń położony jest w bliskim sąsiedztwie takich miast jak: Bielsko-Biała, Wisła, Katowice.

Wiślany Brzeg
Autor: materiały od agencji Tauber Public Relations Sp. z o.o. Wiślany Brzeg - widok z panoramę Ustronia
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej