Wiślane Ogrody

2007-05-22 18:27
Wiślane Ogrody
Autor: brak danych

Wiślane Ogrody to inwestycja mieszkaniowa firmy Star Investments. Firma ta wraz z realizacją tego projektu będzie stawiać pierwsze kroki na polskim rynku. Osiedle położone będzie na warszawskim Żoliborzu, niedaleko parku Kępa Potocka.

Wiślane Ogrody to kompleks dwóch budynków położonych przy ulicy Gwiaździstej na Żoliborzu. Pierwszy etap budowy zakończy się pod koniec 2006 roku i powstaną w nim 103 mieszkania. Oddanie do użytku całej inwestycji ma nastąpić w 2007 roku. Osiedle mieszkaniowe będzie się składać z prawie 300 mieszkań o różnych metrażach. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w balkony lub loggie. Jak zapewnia inwestor hole wejściowe zaprojektowane będą w eleganckim stylu, czyli będą miały podwieszany sufit z nastrojowym oświetleniem, a podłogi i ściany wysadzane będą naturalnymi kamieniami.

Kompleks będzie należał do bezpiecznych osiedli. Deweloper wyposaży osiedle w szereg zabezpieczeń - od drzwi antywłamaniowych po monitoring. Budynki będą całkowicie dostosowane do osób niepełnosprawnych. W Wiślanych Ogrodach powstaną również lokale usługowe. Na najniższych kondygnacjach budynku będzie klub sportowy z siłownią, jacuzzi oraz squashem.

Czytaj więcej