Stara Papiernia w Szczecinie będzie apartamentowcem z loftami Smart Loft

Stara Papiernia Szczecin
Autor: smart-house.com.pl Firma Smart House postanowiła przerobić Starą Papiernię na osiedle z 46 mieszkaniami typu loft

Stara Papiernia w Szczecinie zamieni się w Smart Loft. W budynkach dawnej fabryki papieru Wiese & Co z 1898 roku powstaną nowoczesne mieszkania o loftowym charakterze. Zobacz galerię wizualizacji i dowiedz się więcej o inwestycji Smart Loft.

Spis treści

  1. O inwestycji w Starej Papierni
  2. Film z inwestycji Smart Loft
  3. Kiedy mieszkania w Smart Loft będą gotowe?
  4. Jak dojechać do Starej Papierni?
Stara Papiernia Szczecin
Autor: smart-house.com.pl Tak ma wyglądać osiedle Smart Loft przy ul. 5 Lipca w Szczecinie po zakończeniu inwestycji

O inwestycji w Starej Papierni

Inwestycja Smart Loft w Starej Papierni dotyczy dwóch zabytkowych budynków wraz z parkingiem podziemnym i komórkami lokatorskimi. W poniemieckiej fabryce z końca XIX wieku powstanie w nich 46 mieszkań o powierzchni od ok. 37 do 106 m² (15 jednopokojowych, 23 dwupokojowe, 8 trzypokojowych) z balkonami lub tarasami widokowymi na panoramę Szczecina. Na parterze będą ogródki. Na trzecim piętrze obiektu zaplanowano lokale 2-poziomowe.

W cenę mieszkań wliczono komórkę lokatorską, a także podwyższony standard wykończenia, np. ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania oraz gładzie gipsowe na ścianach i sufitach.

Inwestorem rewitalizacji jest deweloper Smart House.

Czytaj też:

Stara Papiernia Szczecin
Autor: smart-house.com.pl W poniemieckiej fabryce z końca XIX wieku powstaną nowoczesne mieszkania typu loft

Dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej zabudowy z ceglaną elewacją, z nowoczesną architekturą np. zewnętrzną szklaną windą oraz stalowymi elementami wykończenia, w Szczecinie powstanie miejsce o szczególnym loftowym charakterze.

Części wspólne inwestycji zostaną ogrodzone i objęte całodobowym monitoringiem. Dookoła budynków zaplanowano klimatyczne oświetlenie oraz nasadzenie różnorodnej roślinności.

Film z inwestycji Smart Loft

Kiedy mieszkania w Smart Loft będą gotowe?

Mieszkania w Smart Loft maja zostać oddane do użytku w drugim kwartale 2022 roku.

Jak dojechać do Starej Papierni?

Zabytkowy budynek Starej Papierni znajduje się przy ulicy 5 Lipca 16 w Szczecinie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej