sPlace Park na warszawskim Żoliborzu

2016-06-07 11:44
Osiedle sPlace Park
Autor: materiał prasowy Generalnym wykonawcą inwestycji bedzie firma Budner S.A.

Osiedle powstaje przy ul. Przasnyskiej w Warszawie, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Generalnym wykonawcą budynków jest Spółka Budner̨, która realizuje projekt dla Layetana Real Estate Polska.

W maju 2016 ruszył II etap budowy osiedla sPlace Park. W ostatnich dniach została też podpisana umowa na realizację III etapu inwestycji. Wiadomo już, że generalnym wykonawcą obydwu będzie firma Budner.

sPlace Park to ośmikondygnacyjne budynki zaprojektowane przez architektów z pracowni Mąka.Sojka.Architekci. W II etapie inwestycji powstanie 86 mieszkań o metrażu od 34 do 139 m². Zakończenie budowy przewidziane jest na w IV kwartał 2017. Natomiast w III etapie będą dostępne 104 mieszkania i 8 lokali usługowych. Oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2018. We wszystkich budynkach będzie 1-poziomowy garaż podziemny z 243 miejscami postojowymi.

Nazwa inwestycji: sPlace Park
Lokalizacja: ul. Przasnyska, Warszawa
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Layetan Real Estate Polska
Generalny wykonawca: Budner S.A.
Projektant: Mąka.Sojka.Architekci
Liczba kondygnacji: 8
Liczba miejsc parkingowych: 243
Rozpoczęcie budowy: maj 2016 (II etap)
Zakończenie budowy: IV kwartał 2017 (II etap), I kwartał 2018 (III etap)

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej