Silence House. Nowe apartamenty we Wrocławiu

2012-04-06 14:58
apartamenty Silence House we Wrocławiu
Autor: AKME Zdzisław Wiśniewski Silence House to sześciokondygnacyjny budynek, w którym znajda się mieszkania i przestrzeń komercyjna

Już w 2013 roku, zostaną wybudowane nowe apartamenty we Wrocławiu. Deweloper, prowadzi już zaawansowane roboty budowlane w ramach inwestycji Silence House. Obiekt, to sześciokondygnacyjny budynek, który stworzą mieszkania i przestrzeń komercyjna w najcichszej okolicy Starego Miasta.

Okolica wrocławskiej Starówki od kilku lat zmienia się w prestiżowy teren mieszkaniowy. Obecnie, przy ul. Krawieckiej, zaledwie kilka kroków od Rynku, w najcichszej okolicy Starego Miasta budowane są apartamenty Silence House.

Przeczytaj również: Dworzec we Wrocławiu na EURO 2012. ZDJĘCIA z budowy

Nowe apartamenty we Wrocławiu

Silence House to sześciokondygnacyjny obiekt, który stworzą apartamenty i przestrzeń komercyjna. Na blisko 3 tys. m2 zostaną wybudowane 33 mieszkania o powierzchni od 38 do 64 m2 oraz lokale usługowe. Obiekt będzie miał podziemny garaż na 38 miejsc postojowych. Przestrzeń komercyjna zostanie oddzielona od części mieszkaniowej osobnym wejściem i klatką schodową do apartamentów. Ponadto, budynek będzie wyposażony w windę, która umożliwi rozdzielenie dwóch funkcji obiektu, dzięki zastosowaniu przez przyszłych mieszkańców osobistych kodów. Obiekt będzie miał również windę samochodową.

Mieszkania w nowoczesnej aranżacji

Budynek Silence House ma elewację z granitu i trawertynu oraz duże przeszklenia, które tworzą lekką i harmoniją bryłę. Za projekt architektoniczny obiektu, odpowiada wrocławskie biuro architektoniczne TH Architekci.
Budowa Silence House już ruszyła. Generalny wykonawca, Porr Polska zakończył już roboty ziemne i tym samym, rozpoczął wykonywanie fundamentów. Nowe apartamenty we Wrocławiu mają zostać wybudowane w II kwartale 2013 roku.

Silence House we Wrocławiu

lokalizacja: ul. Krawiecka, Wrocław (okolice Starego Miasta), woj. dolnośląskie
liczba apartamentów: 33
pow. komercyjna [m2]:757
pow. mieszkalna [m2]: 2075
stan inwestycji: realizowana
realizacja: marzec 2012 - II kwartał 2013

Inwestor: AKME Zdzisław Wiśniewski
Projekt architektoniczny: biuro architektoniczne TH Architekci, autor Tadeusz Hardt
Generalny wykonawca: Porr Polska SA.

Czytaj więcej