SGI Baltis buduje w Słupsku Copernicus Park

2010-12-16 15:05
Copernicus Park
Autor: On Board Public Relations

Copernicus Park to nowoczesny budynek o całkowitej powierzchni użytkowej 17 723 mkw, w którym znajdzie się łącznie 180 mieszkań. Planowane zakończenie pierwszego etapu inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2012 roku, a wartość całego projektu to blisko 40 mln zł.

Copernicus Park zostanie wybudowany przy ul. Kopernika, w centrum miasta. Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. W pięciopiętrowej zabudowie powstanie łącznie 180 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 39 do 98 mkw oraz tyle samo miejsce parkingowych zlokalizowanych w podziemnym garażu i na terenie osiedla. Autorem koncepcji projektu inwestycji jest uznany inż. arch. Andrzej Poźniak.

Teren osiedla będzie zamknięty, a jego bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring. Wewnątrz zaplanowano tereny zielone oraz plac zabaw wyposażony w urządzenia rekreacyjne. Dziedziniec będzie osłonięty budynkami, co nada mu bardziej kameralny charakter. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także liczne ławki oraz przestronne chodniki. W bliskiej odległości od osiedla roztaczają się tereny zielone położone bezpośrednio nad rzeką Słupią.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej