Sady Wergiliusza - nowe osiedle na Bielanach

2010-06-21 10:54
Osiedle Sady Wergiliusza na Bielanach w Warszawie, Eiffage Budownictwo Mitex
Autor: Eiffage Budownictwo Mitex

Eiffage Budownictwo Mitex SA został generalnym wykonawcą budynków mieszkalnych Sady Wergiliusza na warszawskich Bielanach.

Firma Eiffage Budownictwo Mitex SA podpisała umowę na budowę zespołu budynków mieszkalnych o nazwie Sady Wergiliusza przy ul. Wergiliusza/Wolumen w Warszawie. Zadanie generalnego wykonawcy to realizacja kompleksu budynków mieszkalnych A i B z garażami podziemnymi na 180 miejsc postojowych oraz lokalami usługowymi. Powierzchnia użytkowa inwestycji to 9314,8 m2, a kubatura 95 108,97 m3. W 9-kondygnacyjnych obiektach powstanie 150 mieszkań. Cały teren zostanie ogrodzony oraz objęty ochroną i monitoringiem.

Sady Wergiliusza to inwestycja łączącą w sobie klasykę i nowoczesność. Rozległe tereny rekreacyjne i sąsiedztwo starodrzewia sprawią, że miejsce to będzie oazą spokoju, a bliskość ulic Kasprowicza i Żeromskiego oraz stacji metra Wawrzyszew zagwarantuje szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Prace na budowie potrwają do grudnia 2012 roku. Inwestorem jest Yuniversal Podlaski Bis Sp. z o.o. Wartość umowy wynosi około 31 mln zł. netto.

Czytaj więcej