Sady Wergiliusza - nowe osiedle na Bielanach

2010-06-21 10:54
Osiedle Sady Wergiliusza na Bielanach w Warszawie, Eiffage Budownictwo Mitex
Autor: Eiffage Budownictwo Mitex

Eiffage Budownictwo Mitex SA został generalnym wykonawcą budynków mieszkalnych Sady Wergiliusza na warszawskich Bielanach.

Firma Eiffage Budownictwo Mitex SA podpisała umowę na budowę zespołu budynków mieszkalnych o nazwie Sady Wergiliusza przy ul. Wergiliusza/Wolumen w Warszawie. Zadanie generalnego wykonawcy to realizacja kompleksu budynków mieszkalnych A i B z garażami podziemnymi na 180 miejsc postojowych oraz lokalami usługowymi. Powierzchnia użytkowa inwestycji to 9314,8 m2, a kubatura 95 108,97 m3. W 9-kondygnacyjnych obiektach powstanie 150 mieszkań. Cały teren zostanie ogrodzony oraz objęty ochroną i monitoringiem.

Sady Wergiliusza to inwestycja łączącą w sobie klasykę i nowoczesność. Rozległe tereny rekreacyjne i sąsiedztwo starodrzewia sprawią, że miejsce to będzie oazą spokoju, a bliskość ulic Kasprowicza i Żeromskiego oraz stacji metra Wawrzyszew zagwarantuje szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Prace na budowie potrwają do grudnia 2012 roku. Inwestorem jest Yuniversal Podlaski Bis Sp. z o.o. Wartość umowy wynosi około 31 mln zł. netto.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej