Rusza budowa inwestycji Villa Poema. HOCHTIEF otrzymał pozowlenie na budowę

2011-07-11 14:26
Villa Poema
Autor: Advanced Public Relations Nowe mieszkania w Warszawie. Rusza budowa inwestycji Villa Poema. HOCHTIEF otrzymał pozwolenie na budowę

HOCHTIEF Polska otrzymał pozwolenie na budowę inwestycji Villa Poema. Budynek powstanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Krasińskiego. Budowa inwestycji rozpocznie się w lipcu 2011 r. Nowe mieszkania zostaną oddane do użytku przyszłym lokatorom w IV kwartale 2012 roku. To pierwszy mieszkaniowy projekt deweloperski firmy HOCHTIEF.

Villa Poema - nowe mieszkania w Warszawie

Villa Poema zlokalizowana będzie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Krasińskiego. To kameralny, pięciopiętrowy budynek o łącznej powierzchni użytkowej 2710 mkw, w którym znajdą się 42 nowe mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach (od 38 do 92 mkw). Na ostatniej kondygnacji inwestycji zaprojektowano apartamenty z obszernymi tarasami i balkonami. Do każdego mieszkania przewidziano podziemne miejsce garażowe oraz komórki lokatorskie. Lokale usługowe dostępne w budynku zajmą około 325 mkw powierzchni.

Villa Poema - pierwszy mieszkaniowy projekt deweloperski HOCHTIEF

Villa Poema to pierwsza inwestycja realizowana na rynku polskim w tzw. formule formart. Oznacza to, że organizacją i koordynacją całego procesu inwestycyjnego zajmie się firma HOCHTIEF Polska.

Prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji zostało wydane 7 lipca br. Początek prac budowlanych zaplanowano na lipiec 2011 r., a ich zakończenie na IV kwartał 2012 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej