Rozwój trójkąta bermudzkiego Krakowa

2007-09-05 17:12
Titan Lux
Autor: brak danych

Ze względu na układ komunikacyjny, sąsiedztwo Galerii Kazimierza i Mostu Kotlarskiego i obecność Krakowskiej Szkoły Wyższej im A.F. Modrzejewskiego Zabłocie staje się coraz bardziej interesujące dla nowych inwestycji.

Jednym z obiektów, które powstaną na Zabłociu jest budynek mieszkalny, wielorodzinny z lokalem usługowym. Będzie to budynek o niskiej zabudowie i nowoczesnej bryle z użytkowym poddaszem. Gmach będzie się składał z 16 kameralnych i funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 70 mkw.

Budynek zostanie wykonany w technologii tradycyjnej. Nowością będą ściany ceramiczne na zewnątrz i wewnątrz. Również dach w konstrukcji drewnianej będzie pokryty dachówka ceramiczna. Balkony, tarasy i loggie a także korytarze i klatki schodowe wykończone będą płytkami ceramicznymi.
Budowa obiektu, którego inwestorem jest spółka Titan Lux, rozpoczęła się 6 sierpnia 2007 roku a zakończenie planowane jest na III kwartał 2008 roku.
Kolejną inwestycją, która powstanie na krakowskim Zabłociu będzie duży kompleks mieszkaniowy Garden Residence. Inicjatorem przedsięwzięcia jest spółka Alpha Krakow Sales.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej