Rozpoczyna się sprzedaż mieszkań w inwestycji Bronowice Residence

2010-06-14 17:49
Bronowice Residence 2.jpg
Autor: brak danych

Atal SA rozpoczął właśnie sprzedaż mieszkań, które zostaną wybudowane w ramach inwestycji Bronowice Residence w Krakowie. Realizacja projektu będzie się składać z dwóch etapów. Pierwszy zostanie ukończony w grudniu 2011 roku, drugi 6 miesięcy później. Deweloper sprzedał już największy apartament o łącznej powierzchni 108 m2.

Kompleks Bronowice Residence będzie się składał ze 135 mieszkań, rozmieszczonych w dwóch zespołach budynków wielorodzinnych. Apartamenty charakteryzować się będą dużym zakresem metrażu. Powierzchnia najmniejszego z nich będzie wynosić 44 m2, a największego 108 m2. Każdy z lokali będzie wyposażony we własny taras albo balkon, w zależności od wielkości mieszkania.

Bronowice Residence, Kraków, Atal SA
Autor: BuzzAir Bronowice Residence zostały zaprojektowane przez pracownię projektową LINIAarchitekci

- Wprawdzie dzielnica charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa, jednak niezależnie od tego planujemy instalację najwyższej klasy urządzeń, w tym kamer, które nieustannie monitorować będą osiedle. Dla niepełnosprawnych przygotujemy specjalne windy, a także pochylnie, które ułatwią poruszanie się wewnątrz osiedla - zapowiada Zbigniew Juroszek.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej