"Rodzinne Wzgórze" koło Krakowa

2007-06-18 18:25
dom_1
Autor: brak danych

Inwestorem kompleksu domów w Lusinie pod Krakowem jest BUD-MAR Investment. Dwa kilometry od granic miasta wybuduje osiedle 52 obiektów w zabudowie bliźniaczej.

Budynki usytuowane zostały przy skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Floriana. W ofercie inwestora znajdują się 52 budynki, które wyróżniać się będą trzema stylami. Do wyboru jest dom Tradycyjny, Staropolski i Nowoczesny. W pierwszym dominować będzie szkło, blacha i drewno, w drugim dach kryty gontem i okładziny z kamienia naturalnego, w trzecim natomiast balustrady, drewniane tarasy i marmurowe płyty.

Miedzy domami powstaną żywopłoty oraz kamienne i babusowe płotki. Komfort i bezpieczeństwo zapewnią mieszkańcom inteligentne systemy, centralny odkurzacz, videodomofony i instalacje alarmowe. Budowa ruszyła już w kwietniu 2007 roku, a zakończy się pod koniec 2008 roku. Projekt osiedla wykonali architekci z firmy BUD-MAR. Cena całkowita domów waha się od 770000 do 870000 tys. zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej