Rezydencja Tumska prawie gotowa

2009-05-20 12:41
Rezydencja Tumska
Autor: biuro prasowe Ghelamco Poland

Rezydencja Tumska otwiera swoje podwoje dla szukających mieszkań we Wrocławiu. Inwestycja w okolicy Placu Bema należy do grona nielicznych budynków mieszkalnych oddanych ostatnio do użytku w tym mieście. Dwa lokale w Tumskiej, czekające na nabywców, są w pełni wykończone i urządzone, a więc gotowe do zamieszkania od zaraz.

W weekend 29-31 maja belgijski deweloper Ghelamco Residential zaprasza na wydarzenie pod hasłem "Rezydencja Tumska otwiera się na lato". Budynek i mieszkania będzie można oglądać w piątek w godz. 16:00 do 20:00, a w sobotę i niedzielę w godz. od 11:00 do 17:00, wchodząc od ulicy Bolesława Prusa 1 (klatka A). Na gości czekają pracownicy wrocławskiego biura nieruchomości Iglica, którzy oprowadzą po budynku i odpowiedzą na pytania dotyczące promocji. Przygotowano atrakcyjną ofertę – metr kwadratowy wybranych mieszkań będzie tańszy nawet o 25 %.

Rezydencja Tumska to 7-kondygnacyjny budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Bema i Prusa. Mieści się w niej 71 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze mieszkanie liczy 38 m2, największe natomiast 124 m2. Belgijskie biuro architektoniczne Jaspers & Eyers, współpracujące od lat z deweloperem, zadbało również o architekturę zewnętrzną budynku. Gmach przy ulicy Bema dobrze wpisuje się w zabytkowy rejon miasta, a równocześnie ma wygląd zupełnie współczesny. Fasada budynku została wykonana z kamienia o ciepłej tonacji, w połączeniu z drewnem. Stalowe balustrady nadają lekkiego wyglądu. Pod budynkiem znajduje się parking dla 90 samochodów.
Rezydencja Tumska to część większego kompleksu, który wypełnia kwartał ulic pomiędzy ulicami Bema, Drobner i Prusa. Część południowa kompleksu wybudowana została z myślą o biurach, w których ulokowały się już m.in. KPMG, Google. Parter kompleksu zaś przeznaczono na punkty usługowe i sklepy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej