Rezydencja Tumska prawie gotowa

2009-05-20 12:41
Rezydencja Tumska
Autor: biuro prasowe Ghelamco Poland

Rezydencja Tumska otwiera swoje podwoje dla szukających mieszkań we Wrocławiu. Inwestycja w okolicy Placu Bema należy do grona nielicznych budynków mieszkalnych oddanych ostatnio do użytku w tym mieście. Dwa lokale w Tumskiej, czekające na nabywców, są w pełni wykończone i urządzone, a więc gotowe do zamieszkania od zaraz.

W weekend 29-31 maja belgijski deweloper Ghelamco Residential zaprasza na wydarzenie pod hasłem "Rezydencja Tumska otwiera się na lato". Budynek i mieszkania będzie można oglądać w piątek w godz. 16:00 do 20:00, a w sobotę i niedzielę w godz. od 11:00 do 17:00, wchodząc od ulicy Bolesława Prusa 1 (klatka A). Na gości czekają pracownicy wrocławskiego biura nieruchomości Iglica, którzy oprowadzą po budynku i odpowiedzą na pytania dotyczące promocji. Przygotowano atrakcyjną ofertę – metr kwadratowy wybranych mieszkań będzie tańszy nawet o 25 %.

Rezydencja Tumska to 7-kondygnacyjny budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Bema i Prusa. Mieści się w niej 71 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Najmniejsze mieszkanie liczy 38 m2, największe natomiast 124 m2. Belgijskie biuro architektoniczne Jaspers & Eyers, współpracujące od lat z deweloperem, zadbało również o architekturę zewnętrzną budynku. Gmach przy ulicy Bema dobrze wpisuje się w zabytkowy rejon miasta, a równocześnie ma wygląd zupełnie współczesny. Fasada budynku została wykonana z kamienia o ciepłej tonacji, w połączeniu z drewnem. Stalowe balustrady nadają lekkiego wyglądu. Pod budynkiem znajduje się parking dla 90 samochodów.
Rezydencja Tumska to część większego kompleksu, który wypełnia kwartał ulic pomiędzy ulicami Bema, Drobner i Prusa. Część południowa kompleksu wybudowana została z myślą o biurach, w których ulokowały się już m.in. KPMG, Google. Parter kompleksu zaś przeznaczono na punkty usługowe i sklepy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej