Rezydencja Kościuszki

2009-05-19 17:48
Rezydencja Kościuszki
Autor: materiały od firmy Barc Warszawa SA

Dwa czteropiętrowe budynki powstaną w podwarszawskim Piastowie. Inwestor, firma Barc Warszawa SA, w nowym kompleksie mieszkaniowo-usługowym, proponuje nawet pięciopokojowe mieszkania.

Rezydencja Kościuszki zlokalizowana została w centralnej części Piastowa, przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Kościuszki. W odległości ok. 300 m znajduje się stacja kolejowa, park i Urząd miasta Piastowa.

Zaprojektowane mieszkania mają od 25 do 70 m2, są maksymalnie pięciopokojowe. Mieszkania położone na parterze (wysokim) mają w większości możliwość korzystania z ogródków (o powierzchni do 100 m2, a położone wyżej mają balkony lub tarasy. Na najwyższych piętrach zaprojektowane zostały mieszkania z antresolami. Projekt architektoniczny wykonali arch Marcin Jeziorski i Zenon Zapaśnik.
Na poziomie -1 zaplanowano miejsca garażowe oraz komórki lokatorskie. Na zielonym dziedzińcu będą mogli odetchnąć dorośli, a dzieci znajdą miejsce do zabawy. Wśród zieleni i małej architektury będzie kilka miejsc do odpoczynku. Na parterze od strony ulicy Warszawskiej znajdzie się małe centrum handlowe, a w sąsiadującym pasażu - usługi i mała gastronomia.
Planowany termin rozpoczęcia prac budowlanych to II kwartał 2009 r., natomiast zakończenie zaplanowane jest po 18 miesiącach, czyli koniec 2010 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej