Pozwolenie na użytkowanie – drugi etap budowy osiedla JK51

2015-12-17 12:12
osiedle JK51
Autor: Hochtief Polska Osiedle mieszkaniowe JK51 Warszawa Wola

Hochtief Polska zakończył realizację drugiego etapu osiedla JK51 na warszawskiej Woli. Firma odpowiadała za organizację całego procesu inwestycyjnego.

Kompleks mieszkaniowy JK51 znajduje się w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 53/53A. W ramach realizacji wybudowano dwa bloki. W I etapie powstał budynek, który ma od 6 do 9 kondygnacji, 163 mieszkań oraz 4 lokale usługowe, usytuowane na parterze od ul. Jana Kazimierza. Drugi obiekt ma siedem kondygnacji i 111 mieszkań oraz 3 lokale usługowe. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w balkony i loggie. Na dachach budynków znajdują się duże tarasy, natomiast część mieszkań na parterze ma własny ogródek. Miejsca parkingowe znajdują się na kondygnacjach podziemnych. W budynkach są również komórki lokatorskie o powierzchni od 3 do 9 m². Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w kontrolę dostępu. Zaprojektowano również wewnętrzny dziedziniec ze strefą wypoczynku dla mieszkańców i placem zabaw dla dzieci. Budowa osiedla rozpoczęła się w III kwartale 2013 i trwała do grudnia 2015.

Nazwa inwestycji: JK51
Lokalizacja: Warszawa, ul. Jana Kazimierza 53/53A
Funkcja: mieszkaniowa
Inwestor: Hochtief Polska
Generalny wykonawca: Hochtief Polska
Liczba kondygnacji: 6-9
Liczba mieszkań: 163 (I etap), 111 (drugi etap)
Liczba lokali usługowych: 4 (I etap), 3 (drugi etap)
Rozpoczęcie budowy: III kwartał 2013
Zakończenie budowy: grudzień 2015

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej