Początek prac IV etapu osiedla Hubertus

2009-11-24 18:05
Osiedle Hubertus
Autor: Eco Classic Docelowo Osiedle Hubertus składać się będzie z 6 budynków

W listopadzie br. firma Eco Classic rozpoczęła realizację IV etapu swojej największej warszawskiej inwestycji, położonego przy ulicy Obrzeżnej 1, osiedla Hubertus. Zgodnie z założeniami w nowym kwartale powstanie około 170 mieszkań o zróżnicowanych (od ok. 30m2 do ok. 113 m2) wnętrzach. Oddanie tej części inwestycji Eco Classic planuje na I kwartał roku 2011.

Położone w spokojnej części Służewca osiedle mieszkaniowe Hubertus rośnie bardzo szybko - zgodnie z założonym i konsekwentnie realizowanym przez Eco Classic harmonogramem. W złożonym z sześciu kwartałów kompleksie oddanych będzie w sumie około 1200 mieszkań. Do oddanego we wrześniu 2008 roku, liczącego 176 lokali, I kwartału, dołączyła w sierpniu 2009 roku znacznie większa II część z 270 nowymi mieszkaniami, a III etap, w którym zaprojektowane zostały kolejne 162 lokale, ma zostać przekazany lokatorom już w I kwartale 2010 roku.

Etapy I, III i IV to niewysoka zabudowa, której delikatne różnice wysokości pomiędzy poszczególnymi pionami (4-6 pięter) nadają dynamizmu i waloru uporządkowania. Usytuowany od strony ulicy Bokserskiej II etap jest znacznie bardziej zróżnicowany. Wysokość budynku waha się do 3 do 10 pięter, w zależności od pionu. Dużą rolę estetyczną odgrywają kompozytowe panele elewacyjne, o wyglądzie i fakturze aluminium, nadające elewacji uporządkowania i lekkości, zaś stylowa kamienna okładzina w kolorze piaskowym rozświetla całość. Położonemu na liczącej blisko 4,5 ha działce kompleksowi towarzyszyć będą zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego z VI kwartałów oraz starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami z kameralnymi miejscami wypoczynku oraz funkcjonalnymi placykami zabaw.

- Hubertus, tak jak wszystkie nasze inwestycje, powstaje z ogromną dbałością o walory estetyczne. Dbamy o to, aby oferowane przez nas mieszkania w najwyższym stopniu odpowiadały oczekiwaniom nabywców. Nasi klienci mogą sami zdecydować w jakim stanie chcą odebrać swoje nowe mieszkanie. Choć z zasady wszystkie lokale przygotowujemy w standardzie deweloperskim, to nabywcom, którzy nie mają czasu na samodzielne nadzorowanie wszystkich prac wykończeniowych dajemy możliwość wyboru opcji wykończenia: wzorcowo, w standardzie podwyższonym lub według indywidualnego projektu, gdzie jedynym ograniczeniem są już tylko wyobraźnia projektanta i wizja klienta - zapewnia prezes zarządu Eco Classic, Wojciech Fabiński.

Czytaj więcej