Osiedle mieszkaniowe Panorama Park w Kaliszu - II etap ukończony

2011-07-14 16:12
Osiedle mieszkaniowe Panorama Park w Kaliszu - II etap ukończony
Autor: On Board Public Relations

Kaliski deweloper - Firma Budowlana "Marek Antczak" zakończył realizację II etapu Osiedla Panorama Park w Kaliszu. Osiedle mieszkaniowe obecnie składa się z trzypiętrowego budynku, w którym znajduje się 38 mieszkań.

Firma Budowlana „Marek Antczak” rozpoczęła budowę osiedla Panorama Park w 2008 r, I etap zakończono we wrześniu 2009 roku. Termin zakończenia całej inwestycji przewidziany jest na rok 2014.

Osiedle mieszkaniowe Panorama Park

Osiedle mieszaniowe Panorama Park to inwestycja mieszkaniowa realizowana na obrzeżach Kalisza przy ul. Osiedle Złote Łąki. W ramach całego kompleksu do dyspozycji klientów oddane będzie 238 mieszkań. Zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli korzystać z 58 garaży oraz 225 miejsc parkingowych. Docelowo w sześciu etapach projektu powstanie 10 czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Z myślą o bezpieczeństwie przyszłych użytkowników całe osiedle mieszkaniowe będzie ogrodzone i wyposażone w system oświetleniowy.

W aktualnie zakończonym drugim etapie osiedla Panorama Park zrealizowano 38 mieszkań o powierzchni od 27 do 96,7 mkw. Liczba pokoi (od 1 do 4) i układ pomieszczeń w lokalach są dostosowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Wszystkie mieszkania są wyposażone w tarasy, a właściciele parterowych lokali mają do dyspozycji przydomowe ogródki. Przygotowano również 42 miejsca postojowe. W realizacji budynku zostały wykorzystane materiały wykończeniowe, takie jak: drewno egzotyczne, użyte jako element dekoracyjny elewacji oraz granit na klatkach schodowych.

Osiedle mieszkaniowe położone jest w odległości 1 km od Centrum Handlowego Galeria Kaliska oraz 400 m od studenckiego campusu z salą gimnastyczną, siłownią oraz salami do tenisa stołowego.

Osiedle Panorama Park jest jedną z trzech naszych inwestycji w tej lokalizacji. W sąsiedztwie istnieje już osiedle mieszkaniowe Złote Łąki i wciąż rozwijający się kompleks domów jednorodzinnych Panorama.” - mówi Marcin Antczak, wiceprezes Firmy Budowlanej Marek Antczak.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej