Osiedle mieszkaniowe ATAL Marina oddane do użytkowania

2014-07-08 12:12
Osiedle ATAL Marina, nowa inwestycja mieszkaniowa nad Kanałem Żerańskim
Autor: materiały prasowe ATAL Tarasy i górna częśc elewacji na terenie osiedla ATAL Marina będzie obłożona drewnem. Nowa inwestycja mieszkaniowa nad Kanałem Żerańskim

Zakończyła się budowa osiedla ATAL Marina na Białołęce w Warszawie, nad Kanałem Żerańskim


ATAL Marina to nowa inwestycja mieszkaniowa w warszawskiej dzielnicy Białołęka, a zarazem pierwsza taka realizacja firmy ATAL w Warszawie. Osiedle mieszkaniowe, które zostało oddane do użytkowania w lipcu 2014, liczy 5 budynków wielorodzinnych. Kompleks położony jest na obrzeżach Warszawy, przy ulicy Krzyżówki 28. Według inwestora, atutem nowej inwestycji jest położenie nad Kanałem Żerańskim, łączącym Wisłę z zalewem Zegrzyńskim. Przed oknami mieszkańców przepływać więc będą statki wycieczkowe płynące na Zegrze.

Jeden z budynków nowego osiedla ma pięć kondygnacji, pozostałe są czteropiętrowe. Na osiedlu ATAL Marina powstało 178 mieszkań różnej wielkości, od jednego do czterech pokoi, przy czym według inwestora 176 z nich zostało już sprzedanych. Cena 1m2 mieszkania w stanie deweloperskim to wynosi 6300 złotych brutto.

Wszystkie mieszkania na wyżej położonych kondygnacjach mają tarasy, zaś te na parterze wydzielony ogródek.  W dwóch podziemnych garażach znajdują się  łącznie 222 miejsca parkingowe.

Pierwsi mieszkańcy ATAL Marina mają wprowadzić się do  mieszkań w połowie lipca 2014. Budowa osiedla rozpoczęła się w 2012 roku.
Projekt nowej inwestycji przygotowali Marek Rytych i Krzysztof Kryska, partnerzy pracowni „Marek Rytych Architekt”.

 
Zakończona właśnie inwestycja ATAL Marina jest naszym debiutem na wymagającym warszawskim rynku. Cała koncepcja tego miejsca świetnie ilustruje nasze podejście do architektury oraz funkcjonalności – podkreśla Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań w firmie ATAL.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej