Osiedle małych mieszkań

2007-06-08 13:44
osiedle
Autor: brak danych

Pierwsze we Wrocławiu osiedle małych mieszkań powstanie na Muchoborze Wielkim, przy ul. Mińskiej i Roślinnej. Wybuduje je Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane, firma o ponad 50-letniej tradycji.

Budowa już się rozpoczęła. W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach, zaprojektowanych na planie trójkątów równobocznych, powstanie łącznie około 200 mieszkań. Będą to głównie mieszkania jednopokojowe z aneksami kuchennym i sypialnym, o powierzchni od 27 do 39 m.kw. Mieszkania dwupokojowe będą miały powierzchnię od 39 do 52 mkw. Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano balkony (na piętrze) i tarasy (na parterze). W budynkach powstaną także podziemne garaże. Zakończenie pierwszego etapu budowy, w którym powstanie ok. 60 mieszkań zaplanowano na trzeci kwartał 2006 roku. Osiedle jest budowane w technologii tradycyjnej, w systemie "pod klucz". Zaprojektowała je Autorska Pracownia Architektury HUBKA.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej