Osiedle Krakowska w Szczecinie

2011-04-18 14:31
Osiedle Krakowska
Autor: SGI Baltis

Spółka SGI Baltis zakończyła prace budowlane przy Osiedlu Krakowska, zlokalizowanego pomiędzy ulicami Krakowską i Europejską w szczecińskiej dzielnicy Gumieńce.

Docelowo na powierzchni 21 000 mkw powstanie 9 budynków. Obecnie na terenie osiedla znajduje się 5 trzypiętrowych budynków, z czego 2 z nich mają także część dwupiętrową. Łącznie to 152 mieszkania i 151 miejsc postojowych. Osiedle ma całodobowy monitoring i portiernię znajdującą się w dodatkowym budynku.

Zobacz także: Neocity rozpoczyna budowę Osiedla Intenso na warszawskiej Woli

Galeriowy układ klatek w budynkach umożliwia dowolny podział przestrzeni zarówno w częściach wspólnych budynków, jak i wewnątrz mieszkań. Mieszkańcy mogą więc dostosować poszczególne apartamenty według potrzeb i oczekiwań. Autorami projektu inwestycji są Ryszard Burbicki i Małgorzata Rucka z biura FBA s.c.

- Do wykończenia zastosowaliśmy różne materiały: ceramikę, stal nierdzewną i tynki naturalne, a wszystko w stonowanej kolorystyce. Duże przeszklenia i balustrady ze szkła w mlecznym odcieniu dodają budynkom lekkości, a niestandardowe rozwiązania przestrzenne umożliwiają dostosowanie ich wnętrza do indywidualnych potrzeb naszych klientów – mówi Grzegorz Kawecki, wiceprezes SGI Baltis. - Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Szczecinian. Jeszcze przed finalnym ukończeniem tego etapu inwestycji sprzedaliśmy blisko 75% mieszkań, co w naszej ocenie dobrze odzwierciedla atrakcyjność obiektu – dodaje Grzegorz Kawecki.

Wielkość mieszkań pozostałych do sprzedaży waha się od 51  mkw do 91  mkw: są to mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Ceny rozpoczynają się od 4950 zł za mkw.  

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej