Neocity rozpoczyna budowę Osiedla Intenso na warszawskiej Woli

2011-04-07 17:27
Neocity
Autor: CORE PR

Deweloper Neocity rozpoczął budowę pierwszej inwestycji w stolicy Polski. Osiedle Intenso będzie zespołem sześciu nowoczesnych budynków zlokalizowanych na warszawskiej Woli. W ramach projektu przeważać będą mieszkania 3 pokojowe, o powierzchni od 56 do 66 m2. Inwestycja zostanie zrealizowana w trzech etapach.

W pierwszym etapie wybudowany zostanie jeden obiekt, składający się z dwóch połączonych ze sobą budynków. Będzie on posiadał od 8 do 12 kondygnacji, a w jego ramach powstanie 125 mieszkań. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane całodobowo. Na terenie Intenso obecny będzie nowoczesny plac zabaw. Całościowo, inwestycja zostanie zrealizowana w trzech etapach.

Zobacz także: Praga Square. Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie

Intenso to przede wszystkim inwestycja o bardzo dobrej lokalizacji. Umiejscowiona będzie na Woli, w odległości 5 minut jazdy od centrum miasta, z którym jest połączona ulicami Kasprzaka oraz Wolską. Taka lokalizacja inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom wiele korzyści, między innymi bardzo dobrze rozwiniętą pobliską infrastrukturę gwarantującą bliskość przychodni medycznych, aptek, przedszkoli oraz szkół. W najbliższej okolicy znajdują się również liczne centra handlowych, w tym Blue City, Wola Park oraz Reduta. Przyszli mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji także rozległe tereny zielone, takie jak Park Moczydło, czy też Park Sowińskiego.

Warszawa wciąż pozostaje bardzo interesującym i perspektywicznym rynkiem dla inwestorów. Szczególnie Wola, która ostatnio przeżywa renesans i bardzo intensywnie się rozwija. Po powstaniu drugiej linii metra, tempo to będzie jeszcze większe. To sprawia, że Intenso jest dobrym rozwiązaniem dla ludzi myślących przyszłościowo  mówi Marta Ulbrych z Neocity.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej