Praga Square. Nowa inwestycja Unidevelopment w Warszawie

2011-04-07 14:41
Praga Square
Autor: Made in PR Budynek mieszkalny Praga Square. Nowa inwestycja na warszawskim Bródnie

Pod koniec maja br. na warszawskim Bródnie ruszy budowa kolejnej inwestycji mieszkaniowej firmy Unidevelopment  - Praga Square. Kameralny, czteropiętrowy budynek powstanie przy ulicy Goworowskiej. Inwestor posiada już pozwolenie na rozpoczęcie prac budowlanych. Mają one potrwać do września 2012 roku.

W nowym, czteropiętrowym budynku przy ulicy Goworowskiej znajdzie się 11 mieszkań opowierzchniach od 48 do 144 metrów kwadratowych. Na parterze powstanie trzypokojowe mieszkanie z unikalnym ponad 200-metrowym ogrodem oraz niewielki lokal usługowy. Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze projekt przewiduje dwu- i trzypokojowe lokale. Natomiast na ostatniej kondygnacji powstaną dwa przestrzenne studia zantresolami. W podziemiach znajdzie się z kolei 14 miejsc parkingowych.

Zobacz także: Budowa osiedla Quadro House na pólmetku

Praga Square wyróżniać się będzie podwyższonym standardem wykończenia. Charakter budynku podkreśli m.in. granitowa posadzka w głównym wejściu i w holu windowym na parterze oraz drewniane okna. Właściwy klimat wewnątrz zapewni mechaniczna wentylacja wyposażona w rekuperatory, czyli urządzenia zapewniające wymianę ciepła pomiędzy powietrzem usuwanym z budynku, a świeżym, pobieranym z zewnątrz. Takie rozwiązanie zagwarantuje także dużą energooszczędność, a w konsekwencji zmniejszenie kosztów eksploatacji dla przyszłych właścicieli. Z zewnątrz budynek będzie charakteryzował się spokojną, elegancką stylistyką. Część dachu będzie miała zielone pokrycie.

 Inwestycja skierowana jest do klientów o sprecyzowanych oczekiwaniach - osób poszukujących nowego mieszkania w okolicy zapewniającej dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Praga Square powstanie w zacisznym miejscu. Jednocześnie w bliskiej okolicy znajduje się m.in. kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe, wiele placówek medycznych czy też lokalne sklepy i punkty usługowe. Dla rodzin z dziećmi ważne jest, że przy pobliskiej ulicy Bartniczej znajdują się szkoły, a nieopodal są również dwa publiczne przedszkola. Doskonałym miejscem na rekreację jest 25-hektarowy Park Bródnowski. Są tu wydzielone place zabaw dla dzieci, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz ścieżki rowerowe – mówi Ewa Przeździecka, Kierownik Działu Marketingu wUnidevelopment Sp. z o.o.

Lokalizacja nowej inwestycji zapewni jej mieszkańcom możliwość szybkiego przemieszczenia się do innych części miasta. Na pobliskiej ulicy Rembielińskiej znajdują się przystanki, na których zatrzymuje się wiele linii autobusowych i tramwajowych, umożliwiających m.in. dotarcie do centrum Warszawy w czasie krótszym niż 30 minut. Klientów poruszających się samochodem ucieszy zapewne możliwość szybkiego przedostania się do osi komunikacyjnej przebiegającej ulicami Kondratowicza i Bazyliańską oraz mostów Grota-Roweckiego, Gdańskiego i Śląsko-Dąbrowskiego, którymi mogą dojechać na drugą stronę Wisły.

Unidevelopment Sp. z o.o. posiada już pozwolenie na rozpoczęcie prac budowlanych przy ulicy Goworowskiej 1. Mają one potrwać od końca maja tego roku do września 2012.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej