Osiedle Feliz Residence prawie gotowe

2009-06-01 12:56
Feliz Residence
Autor: materiały od Orco Property Group

Firma Orco Property Group otwiera drzwi swojej inwestycji niedaleko Parku Szczęśliwickiego - Feliz Residence. Dzień otwarty osiedla odbędzie się już 6 czerwca. Apartamenty w tej inwestycji będą oddawane w standardzie pod klucz. Zaawansowanie prac wynosi prawie 87%.

Dwa czterokondygnacyjne budynki o willowym charakterze. W środku 40 apartamentów o powierzchniach od 55 do 137 m2. Pod ziemią parking dla 44 samochodów. Tak prezentuje się w skrócie osiedle Feliz Residence firmy Orco Property Group. Projekt architektoniczny wykonała pracownia APA Markowski Architekci. Zadbano o to, aby mieszkańcy osiedla czuli się bezpiecznie - osiedle jest ogrodzone i poddane monitoringowi. Pomyślano także o dzieciach, dla nich zaprojektowano plac zabaw. Projekt elewacji Feliz Residence zakłada użycie materiałów takich jak drewno i kamień. Osiedle było projektowane jako przyjazne środowisku - zastosowano w nim kilka rozwiązań proekologicznych, m.in. kolektory słoneczne do ogrzewania wody, energooszczędne oświetlenie zewnątrzne, a także system recyrkulacji wody deszczowej. Dzień otwarty w Feliz Residence potrwa od 10:00 do 13:00, 6 czerwca 2009 r. W ciągu tych trzech godzin klienci będą mogli porozmawiać z architektami, przedstawicielami dewelopera, a także banku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej